islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Forumi Diskutiv dhe Rregullat EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Forumi Diskutiv dhe Rregullat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Regullate Forumit

00
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi i antarve47
Forumi Diskutiv dhe Rregullat 2420-35Un Jam MUJ...
Tue 26 Feb 2019 - 4:47
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime IslameModeratorët: Administrator, Moderator/e, S.Moderator
1768
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Debat Isla...
Mon 28 Oct 2013 - 1:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime të shpejta814
Forumi Diskutiv dhe Rregullat 3762-58Esselamu a...
Tue 26 Feb 2019 - 5:31
gazilodra81 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe Islame3098
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12A e falni ...
Tue 12 Mar 2019 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkoj ndihm715
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Allahm12selam alej...
Thu 11 Jul 2013 - 12:46
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Si të postoj në Forum79
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Si te regj...
Thu 28 Feb 2019 - 17:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Risi në Forum912
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Islami12Rissi në F...
Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi Diskutiv dhe Rregullat Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing
Members connected during last 24 hours : Admin
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Beqir Avdija (43), Nazire (42)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur