islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Lajmet Ditore] Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)
Hadith EmptyToday at 14:43 nga Admin

» [Teme islame] Sprovat si meshire
Hadith EmptyToday at 2:48 nga Admin

» [Lajmet Dituar] Gjermani, rritet në mbi 2.000 numri i të vdekurve nga COVID-19
Hadith EmptyToday at 2:14 nga Admin

» [Lajme Ditore] Vendim i Komisionit Evropian, ja deri kur do ndalohen udhëtimet në BE
Hadith EmptyToday at 2:12 nga Admin

» Erdogan: Turqia është një prej vendeve më të përgatitura në luftën ndaj Covid-19
Hadith EmptyToday at 2:08 nga Admin

»  Ballina Koronavirusi Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep shkenca KORONAVIRUSISHËNDETITOP LAJM Si penetron dhe godet koronavirusi organizmin, ja shpjegimi që jep
Hadith EmptyToday at 1:06 nga Admin

» Duaja kunder mesyshi tek femijet
Hadith EmptyYesterday at 3:19 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Microsoft dhe youtube vine me rissi
Hadith EmptyYesterday at 3:01 nga Admin

» [Teknologji the Shkence] Diference e madhe mes 4G dhe 5G rrjeti I se ardhmes
Hadith EmptyYesterday at 2:58 nga Admin

» [Shendetesi] Vaji I Rigonit
Hadith EmptyYesterday at 2:54 nga Admin

» [Shendetesi] Vezet e Ziera dhe cfare I ndodhe organizmit
Hadith EmptyYesterday at 2:51 nga Admin

» [Nje tregim motivues] Historia e lavres se flutures
Hadith EmptyYesterday at 2:47 nga Admin

» Lajm Shprese dhenes- COVID 19-Shenja Shprese ne Europ
Hadith EmptyYesterday at 2:28 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
Hadith EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» Sonte eshte nata e beratit- VLERA e kesaj nate
Hadith EmptyTue 7 Apr 2020 - 21:13 nga Admin

» [Tregim Islam] Kujdesi ndaj maceve shkak per shkrimin e memes!
Hadith EmptyTue 7 Apr 2020 - 0:32 nga Admin

» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Hadith EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Hadith EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Hadith EmptyMon 6 Apr 2020 - 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Hadith EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Hadith EmptyMon 6 Apr 2020 - 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Hadith EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Hadith EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Hadith EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Hadith EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Hadith EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Hadith EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Hadith EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Hadith EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Hadith EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Hadith EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Hadith EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Hadith EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3002 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Albioni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24204 artikuj v 13368 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Hadith

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s

Tregime nga Hadithet e Muahmemdit a.s

Moderatorët: Moderator/e, S.Moderator
5973
Hadith Islami12Një ngjarj...
Mon 25 Feb 2019 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Hadith Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24204 artikuj
Forumi ka 3002 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Albioni
19 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 19 vizitorë :: 2 Bots
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google, bing
Members connected during last 24 hours : Admin, mujo007
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ahiret (45), bajra (29), Beqir Avdija (43), dijarilove (24), Nazire (42), vjollca dervishi (32)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur