islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
islamieshtedrit - 0 EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
islamieshtedrit - 0 EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
islamieshtedrit - 0 EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
islamieshtedrit - 0 EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
islamieshtedrit - 0 EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
islamieshtedrit - 0 EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
islamieshtedrit - 0 EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin263
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sun 20 May 2012 - 10:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin217
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 12 May 2012 - 14:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin312
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Wed 25 Apr 2012 - 21:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin220
islamieshtedrit - 0 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:55
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi307
islamieshtedrit - 0 56-31prej Sun 15 Apr 2012 - 23:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin212
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 14 Apr 2012 - 10:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin242
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 14 Apr 2012 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin201
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 13 Apr 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin226
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 13 Apr 2012 - 20:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
...
 
0Albana...182
islamieshtedrit - 0 2285-18prej Thu 12 Apr 2012 - 19:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin559
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Mon 9 Apr 2012 - 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin178
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Mon 9 Apr 2012 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin194
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Mon 9 Apr 2012 - 11:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi289
islamieshtedrit - 0 56-31prej Fri 6 Apr 2012 - 23:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin222
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 6 Apr 2012 - 17:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi257
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Wed 4 Apr 2012 - 15:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi276
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Wed 4 Apr 2012 - 15:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin235
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Tue 3 Apr 2012 - 11:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin278
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sun 1 Apr 2012 - 20:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin256
islamieshtedrit - 0 Divers_30prej Sun 1 Apr 2012 - 15:21
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin347
islamieshtedrit - 0 Divers_30prej Sun 1 Apr 2012 - 14:55
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin215
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 30 Mar 2012 - 20:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin232
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 30 Mar 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin210
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Thu 29 Mar 2012 - 22:02
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin195
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Thu 29 Mar 2012 - 21:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Admin289
islamieshtedrit - 0 2285-18prej Wed 28 Mar 2012 - 20:08
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin255
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Wed 28 Mar 2012 - 14:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin230
islamieshtedrit - 0 2285-18prej Tue 27 Mar 2012 - 15:45
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin222
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Thu 22 Mar 2012 - 22:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin214
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Mon 19 Mar 2012 - 8:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin221
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 17 Mar 2012 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli281
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Mon 12 Mar 2012 - 16:17
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin175
islamieshtedrit - 0 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:31
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin236
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Thu 8 Mar 2012 - 10:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin231
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Wed 7 Mar 2012 - 19:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...?
 
1Albana...594
islamieshtedrit - 0 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:16
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin246
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sun 4 Mar 2012 - 21:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin251
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 2 Mar 2012 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin217
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 2 Mar 2012 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi471
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 22:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin209
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin187
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Tue 28 Feb 2012 - 10:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli225
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Sun 26 Feb 2012 - 20:03
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin287
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 25 Feb 2012 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin210
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sat 25 Feb 2012 - 10:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin220
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Fri 24 Feb 2012 - 10:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin195
islamieshtedrit - 0 Islami11prej Wed 22 Feb 2012 - 16:01
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin233
islamieshtedrit - 0 Islami12prej Sun 19 Feb 2012 - 15:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin285
islamieshtedrit - 0 1178-99prej Fri 17 Feb 2012 - 11:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi267
islamieshtedrit - 0 56-31prej Tue 14 Feb 2012 - 23:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Bots : Google
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire