islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime islame për fëmijët EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime islame për fëmijët EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime islame për fëmijët EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime islame për fëmijët EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime islame për fëmijët EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime islame për fëmijët EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime islame për fëmijët EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1429
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Mon 24 Feb 2014 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1444
avatarprej Mon 27 Jan 2014 - 21:42
aagoo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1222
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Tue 19 Mar 2013 - 17:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1183
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Thu 3 Jan 2013 - 9:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3185
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Tue 9 Oct 2012 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1103
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Sat 29 Sep 2012 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1157
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Sat 29 Sep 2012 - 10:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1256
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Sat 5 May 2012 - 16:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1063
Tregime islame për fëmijët Islami11prej Sun 18 Mar 2012 - 23:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2253
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Sat 17 Mar 2012 - 9:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1012
Tregime islame për fëmijët Islami11prej Sun 11 Mar 2012 - 21:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1486
Tregime islame për fëmijët 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1334
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Tue 3 Jan 2012 - 9:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1516
Tregime islame për fëmijët 1178-99prej Sat 31 Dec 2011 - 22:33
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1810
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Thu 29 Dec 2011 - 11:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2335
Tregime islame për fëmijët Islami12prej Thu 29 Dec 2011 - 11:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1192
Tregime islame për fëmijët 1178-99prej Sun 25 Dec 2011 - 15:48
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire