islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Filma Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Filma Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Filma Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Filma Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Filma Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Filma Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Filma Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Filma Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Filma Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Filma Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Filma Islam EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Filma Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Filma Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Filma Islam EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Filma Islam EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Filma Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Filma Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Filma Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Filma Islam EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Filma Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Filma Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Filma Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Filma Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Filma Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Filma Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Filma Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 9Admin1858
Filma Islam Islami12prej Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin497
Filma Islam Islami12prej Tue 18 Feb 2014 - 16:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1315
avatarprej Tue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 5Admin1448
avatarprej Mon 23 Dec 2013 - 22:59
nur-adi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin717
Filma Islam Islami12prej Tue 24 Sep 2013 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Shemsi1650
avatarprej Mon 4 Mar 2013 - 8:11
eoudrierclau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1170
Filma Islam Islami12prej Sun 13 Jan 2013 - 16:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin547
Filma Islam Islami12prej Tue 22 May 2012 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin1418
Filma Islam 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Admin549
Filma Islam Islami11prej Sun 15 Apr 2012 - 23:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1026
Filma Islam Islami12prej Mon 20 Feb 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Mr.Uzeir-Ibrahimi2189
avatarprej Thu 8 Sep 2011 - 17:07
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje prodhim nga Kompania filmike Audio - Vizuale, Olive Entertainment dhe Kompania filmike Audio Vizuale AA - Tirane. Me pjesmarrjen e mbi 36 aktoreve me ne ze nga Kosova dhe Shqiperia. Me pjesmarrjen e mbi 50 profesionisteve te stafit tekniko artistik Nj
 
3Admin576
Filma Islam Islami12prej Wed 27 Jul 2011 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 25Admin2638
Filma Islam Islami12prej Tue 7 Feb 2012 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin421
Filma Islam Islami12prej Mon 17 Feb 2014 - 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin472
Filma Islam Islami12prej Tue 17 Dec 2013 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1051
Filma Islam Islami12prej Sun 13 Oct 2013 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin662
Filma Islam Islami12prej Fri 21 Jun 2013 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
https://www.youtube.com/watch?v=1fBRsvCR-Tw
 
1seadi490
Filma Islam Islami12prej Tue 4 Jun 2013 - 0:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 18Admin958
Filma Islam Islami12prej Sun 2 Jun 2013 - 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin714
Filma Islam Islami12prej Sun 6 Jan 2013 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 28Admin2668
Filma Islam Islami12prej Mon 17 Dec 2012 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin524
Filma Islam Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admine-Meli650
Filma Islam Islami12prej Tue 3 Jul 2012 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Admin2856
Filma Islam Islami12prej Sat 12 May 2012 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1artani_82472
Filma Islam Islami12prej Fri 6 Jan 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa489
Filma Islam 161-29prej Mon 21 Nov 2011 - 9:49
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 19Admin1152
Filma Islam 150x157166kb-1prej Wed 21 Sep 2011 - 23:33
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Dashuria per Allahun dhe te Derguarin e Tij
 
5aksa578
Filma Islam Islami11prej Thu 8 Sep 2011 - 0:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin578
Filma Islam Islami12prej Thu 4 Aug 2011 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca934
avatarprej Thu 21 Jul 2011 - 8:49
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona468
Filma Islam 227-23prej Sat 12 Mar 2011 - 22:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1412
Filma Islam Islami12prej Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi514
Filma Islam Islami10prej Wed 12 Jan 2011 - 21:16
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin720
avatarprej Sun 1 Aug 2010 - 19:56
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Film islam me titrat boshnajkisht
 
4Admin555
Filma Islam Islami12prej Fri 7 May 2010 - 9:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin584
Filma Islam Islami12prej Sat 16 Jan 2010 - 11:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire