islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Filma të Shkurt Islam EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Filma të Shkurt Islam EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Filma të Shkurt Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Filma të Shkurt Islam EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Filma të Shkurt Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Filma të Shkurt Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Filma të Shkurt Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1282
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Tue 12 Aug 2014 - 13:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1018
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Mon 24 Feb 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta719
Filma të Shkurt Islam 2943-66prej Sun 16 Feb 2014 - 15:57
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta720
Filma të Shkurt Islam 2943-66prej Fri 14 Feb 2014 - 22:05
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta755
Filma të Shkurt Islam 2943-66prej Wed 8 Jan 2014 - 15:31
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin781
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Fri 8 Nov 2013 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin669
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Wed 6 Nov 2013 - 21:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin762
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Wed 6 Nov 2013 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin873
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Sat 2 Nov 2013 - 20:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin743
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Tue 25 Jun 2013 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin758
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Tue 18 Jun 2013 - 21:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin711
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Tue 14 May 2013 - 0:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1263
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Sun 1 Jul 2012 - 13:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1309
Filma të Shkurt Islam Islami12prej Sun 1 Jul 2012 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Dëshmitari (Trailer)- Film rreth namazit dhe dënimit të varrit
 
1REJHANA-ENSAR1012
Filma të Shkurt Islam Islami11prej Wed 16 May 2012 - 23:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa842
Filma të Shkurt Islam 161-29prej Sat 16 Jul 2011 - 16:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Si duhet te sillemi me jetimin
 
0aksa723
Filma të Shkurt Islam 161-29prej Tue 5 Apr 2011 - 16:58
aksa Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire