islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Temat e Rmazanit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Temat e Rmazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Temat e Rmazanit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Temat e Rmazanit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Temat e Rmazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Temat e Rmazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi819
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 16 Aug 2012 - 1:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin894
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 13 Aug 2012 - 21:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli663
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 9 Aug 2012 - 20:44
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli950
avatarprej Tue 7 Aug 2012 - 1:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi849
Temat e Rmazanit Islami11prej Sat 4 Aug 2012 - 13:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
R A M A Z A N I
 
0urtesia884
avatarprej Sat 4 Aug 2012 - 4:41
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin762
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 25 Jul 2012 - 13:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...795
Temat e Rmazanit 2285-18prej Tue 24 Jul 2012 - 18:14
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin759
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 24 Jul 2012 - 14:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin776
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 24 Jul 2012 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin690
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin686
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin723
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 15:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin728
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin609
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin718
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin973
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin605
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 0:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin753
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 0:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1320
avatarprej Sun 22 Jul 2012 - 4:22
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin646
avatarprej Sun 22 Jul 2012 - 4:07
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin626
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi721
Temat e Rmazanit Islami11prej Sat 21 Jul 2012 - 17:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi970
Temat e Rmazanit Islami11prej Fri 20 Jul 2012 - 20:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin817
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 16:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin723
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin637
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1178
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi843
Temat e Rmazanit Islami11prej Fri 20 Jul 2012 - 0:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin997
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin652
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 0:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin657
Temat e Rmazanit 2285-18prej Thu 19 Jul 2012 - 16:53
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi721
Temat e Rmazanit 2285-18prej Thu 19 Jul 2012 - 16:46
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1069
avatarprej Thu 19 Jul 2012 - 15:49
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin627
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin657
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin683
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin661
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 19 Jul 2012 - 15:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin738
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin629
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin685
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 18 Jul 2012 - 13:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin777
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 16 Jul 2012 - 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1097
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 16 Jul 2012 - 17:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...638
Temat e Rmazanit 2285-18prej Mon 16 Jul 2012 - 10:56
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin723
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 12:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin710
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin625
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 15 Jul 2012 - 11:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...643
Temat e Rmazanit 2285-18prej Sat 14 Jul 2012 - 16:48
Albana... Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire