islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Temat e Rmazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Temat e Rmazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Temat e Rmazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Temat e Rmazanit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Temat e Rmazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Temat e Rmazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Temat e Rmazanit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Temat e Rmazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Temat e Rmazanit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Temat e Rmazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Temat e Rmazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Temat e Rmazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Temat e Rmazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 3 Aug 2013 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin816
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin863
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin755
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 28 Jul 2013 - 14:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin727
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 26 Jul 2013 - 18:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin716
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin671
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin573
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 24 Jul 2013 - 19:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin524
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 20:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin587
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 20:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin634
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin555
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 20 Jul 2013 - 20:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin476
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 20 Jul 2013 - 1:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin669
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 19 Jul 2013 - 0:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin599
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 18 Jul 2013 - 23:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin544
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 18 Jul 2013 - 23:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin576
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin581
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin580
Temat e Rmazanit Islami12prej Wed 17 Jul 2013 - 20:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin620
Temat e Rmazanit Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin650
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 16:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin678
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin577
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin581
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin617
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin596
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin495
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 20:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin548
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin509
Temat e Rmazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin488
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 19:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin464
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 19:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2440
Temat e Rmazanit 56-31prej Wed 10 Jul 2013 - 15:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi477
Temat e Rmazanit 56-31prej Wed 10 Jul 2013 - 15:50
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin488
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 9 Jul 2013 - 16:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi549
Temat e Rmazanit 56-31prej Tue 9 Jul 2013 - 15:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin556
Temat e Rmazanit Islami12prej Tue 9 Jul 2013 - 14:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta569
Temat e Rmazanit 2943-66prej Mon 8 Jul 2013 - 13:00
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin580
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin774
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin547
Temat e Rmazanit Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 18:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin827
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta598
Temat e Rmazanit 2943-66prej Wed 3 Jul 2013 - 21:24
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin617
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 29 Jun 2013 - 20:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1511
Temat e Rmazanit 2822-19prej Sun 14 Oct 2012 - 19:59
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin776
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 25 Aug 2012 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin884
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 23 Aug 2012 - 10:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1075
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 18 Aug 2012 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin793
Temat e Rmazanit Islami12prej Sat 18 Aug 2012 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin692
Temat e Rmazanit Islami12prej Thu 16 Aug 2012 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi712
Temat e Rmazanit Islami11prej Thu 16 Aug 2012 - 4:48
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire