islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Poezit e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Poezit e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Poezit e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Poezit e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Poezit e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Poezit e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Poezit e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Poezit e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Poezit e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Poezit e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Poezit e Ramazanit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Poezit e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Poezit e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Poezit e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Poezit e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Poezit e Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Poezit e Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Poezit e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Poezit e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Poezit e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Poezit e Ramazanit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Poezit e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Poezit e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Poezit e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Poezit e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Poezit e Ramazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Poezit e Ramazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Poezit e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1784
Poezit e Ramazanit Islami12prej Tue 10 Jun 2014 - 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin1196
Poezit e Ramazanit Islami12prej Tue 10 Jun 2014 - 12:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1579
Poezit e Ramazanit 56-31prej Wed 3 Jul 2013 - 19:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta949
Poezit e Ramazanit 2943-66prej Tue 2 Jul 2013 - 13:22
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1441
Poezit e Ramazanit Islami12prej Mon 23 Jul 2012 - 12:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1192
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1099
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1032
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin963
Poezit e Ramazanit Islami12prej Sun 22 Jul 2012 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
kombinuar
 
0urtesia1525
avatarprej Thu 19 Jul 2012 - 19:34
urtesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2548
Poezit e Ramazanit Islami11prej Mon 2 Jul 2012 - 0:40
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Bona1779
Poezit e Ramazanit 227-23prej Mon 6 Sep 2010 - 15:44
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona8904
Poezit e Ramazanit 227-23prej Sun 29 Aug 2010 - 17:03
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
MUAJI I BEKUAR
 
0REJHANA-ENSAR1016
Poezit e Ramazanit 1-11prej Sat 28 Aug 2010 - 16:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1039
Poezit e Ramazanit 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 1:28
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR984
Poezit e Ramazanit 1-11prej Fri 13 Aug 2010 - 1:05
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR956
Poezit e Ramazanit 1-11prej Fri 13 Aug 2010 - 1:01
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1101
Poezit e Ramazanit 252-47prej Wed 11 Aug 2010 - 16:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast988
Poezit e Ramazanit Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 6:48
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1026
Poezit e Ramazanit Jj10prej Sat 31 Jul 2010 - 14:03
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1043
Poezit e Ramazanit 1-11prej Thu 22 Jul 2010 - 11:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor965
Poezit e Ramazanit Jj10prej Thu 22 Apr 2010 - 19:34
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire