islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Hadithet e Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Hadithet e Ramazanit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Hadithet e Ramazanit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Hadithet e Ramazanit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Hadithet e Ramazanit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Hadithet e Ramazanit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Hadithet e Ramazanit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1258
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Mon 13 Jul 2015 - 2:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1004
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Fri 26 Jun 2015 - 2:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin966
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Thu 25 Jun 2015 - 2:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1007
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Wed 24 Jun 2015 - 3:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin931
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Tue 23 Jun 2015 - 17:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin862
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Fri 19 Jun 2015 - 1:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1045
Hadithet e Ramazanit 2943-66prej Sun 6 Jul 2014 - 19:52
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta883
Hadithet e Ramazanit 2943-66prej Tue 1 Jul 2014 - 22:53
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta853
Hadithet e Ramazanit 2943-66prej Mon 30 Jun 2014 - 23:09
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta915
Hadithet e Ramazanit 2943-66prej Fri 27 Jun 2014 - 22:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1007
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 17:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin836
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Wed 24 Jul 2013 - 19:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin727
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Tue 23 Jul 2013 - 18:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin772
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 17:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin727
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 14:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin785
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 14:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin813
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Fri 12 Jul 2013 - 17:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin883
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 18:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin815
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Wed 10 Jul 2013 - 18:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1410
Hadithet e Ramazanit 2285-18prej Tue 14 Aug 2012 - 18:41
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1164
Hadithet e Ramazanit 56-31prej Mon 23 Jul 2012 - 0:35
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1338
Hadithet e Ramazanit Islami12prej Sat 7 Jul 2012 - 14:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire