islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2014
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:21
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1299
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1233
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1226
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:17
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1252
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1284
Tregime islame Jj10prej Mon 26 Jul 2010 - 21:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1228
avatarprej Wed 21 Jul 2010 - 20:47
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6REJHANA-ENSAR1537
Tregime islame 1-11prej Wed 21 Jul 2010 - 19:10
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi1808
Tregime islame Islami10prej Wed 21 Jul 2010 - 8:51
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1397
Tregime islame 1-11prej Tue 20 Jul 2010 - 11:45
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1466
Tregime islame 1-11prej Tue 20 Jul 2010 - 11:43
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1436
Tregime islame 1-11prej Mon 19 Jul 2010 - 14:28
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Hafezat3933
Tregime islame Islami10prej Sun 18 Jul 2010 - 11:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1445
Tregime islame 1-11prej Fri 16 Jul 2010 - 23:23
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1462
Tregime islame 1-11prej Fri 16 Jul 2010 - 13:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1450
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1364
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:23
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1355
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1482
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:11
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1405
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 18:09
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1256
Tregime islame 1-11prej Tue 13 Jul 2010 - 17:45
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1306
Tregime islame Islami10prej Tue 13 Jul 2010 - 16:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1265
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 13:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1365
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 13:15
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1366
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:58
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1332
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:57
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1570
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:52
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1434
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:49
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1511
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 10:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR2064
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 3:22
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1470
Tregime islame 1-11prej Mon 12 Jul 2010 - 3:17
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi1381
Tregime islame Islami12prej Sun 11 Jul 2010 - 23:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR3439
Tregime islame 1-11prej Sat 10 Jul 2010 - 2:02
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR2285
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 22:59
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Albi-ibro4299
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 22:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1707
Tregime islame Islami12prej Fri 9 Jul 2010 - 20:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Kerko kenaqesi ne tri gjera :
 
0REJHANA-ENSAR1431
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 18:30
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1455
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 18:19
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Qelesat e se keqes"-
 
0REJHANA-ENSAR1422
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:43
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
vdekja
 
0REJHANA-ENSAR1448
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:41
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një çast, të lutem !
 
0REJHANA-ENSAR1425
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:32
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
'' i verbëri ''
 
0REJHANA-ENSAR1364
Tregime islame 1-11prej Fri 9 Jul 2010 - 17:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Allahu i drejtohet Muses.a.s.anuk meritoj qe un valla te Adhurohem
 
0REJHANA-ENSAR1439
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 18:08
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndalesa dhe kujdesi nga vesi më i keq
 
0REJHANA-ENSAR1335
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 18:00
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nxitje për vepra të mira
 
0REJHANA-ENSAR1382
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:56
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
El-Maliki shpërblen ata që morën nderin e motrave tona duke i vlerësuar si të....
 
0REJHANA-ENSAR1228
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:44
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ti s’bën namaz?!
 
0REJHANA-ENSAR1426
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:39
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vajza 15 vjeqe Tregone: ''Vëllau im më shtini në Haram '
 
0REJHANA-ENSAR3383
Tregime islame 1-11prej Thu 8 Jul 2010 - 17:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1285
Tregime islame 252-47prej Thu 8 Jul 2010 - 11:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Antarët që kanë këta Pseudonime i urrej ...
 
0REJHANA-ENSAR1314
Tregime islame 1-11prej Wed 7 Jul 2010 - 22:16
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire