islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
42 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 42 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i riIslam 0Bona1810
Tregime islame 227-23prej Sun 26 Sep 2010 - 14:53
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 2Albi-ibro1845
Tregime islame Islami10prej Sun 26 Sep 2010 - 7:12
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro2290
Tregime islame 252-47prej Thu 23 Sep 2010 - 19:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1296
Tregime islame 252-47prej Wed 22 Sep 2010 - 18:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1592
Tregime islame 252-47prej Wed 22 Sep 2010 - 18:07
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1233
Tregime islame Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 11:31
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1221
Tregime islame Islami12prej Sat 18 Sep 2010 - 19:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1392
Tregime islame Islami10prej Sat 18 Sep 2010 - 9:53
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1357
Tregime islame 252-47prej Fri 17 Sep 2010 - 18:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
DY REKATE DO TË MË ISHIN MË TË DASHURA SE SA KREJT DYNJAJA
 
0REJHANA-ENSAR1388
Tregime islame 1-11prej Fri 17 Sep 2010 - 15:54
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
500 vjet ibadet
 
0REJHANA-ENSAR1482
Tregime islame 1-11prej Fri 17 Sep 2010 - 15:41
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim i dhimbshem qe e kishte treguar nje i ri.
 
0REJHANA-ENSAR5328
Tregime islame 1-11prej Fri 17 Sep 2010 - 15:31
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0arben kasemi1452
Tregime islame Islami11prej Wed 15 Sep 2010 - 13:48
arben kasemi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Natën kur hëna mungoi-Tregim rrenqethes
 
0REJHANA-ENSAR1918
Tregime islame 1-11prej Sun 12 Sep 2010 - 10:26
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Bona3071
Tregime islame 227-23prej Sat 11 Sep 2010 - 0:05
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1570
Tregime islame 227-23prej Fri 3 Sep 2010 - 11:35
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Çdoherë qaj kur ha deri në ngopje‏
 
0REJHANA-ENSAR1409
Tregime islame 1-11prej Tue 31 Aug 2010 - 13:08
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndiej dhimbje me shum ta takoj Allahun pa mjeker
 
0REJHANA-ENSAR1350
Tregime islame 1-11prej Sat 28 Aug 2010 - 16:44
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1619
Tregime islame Islami10prej Tue 24 Aug 2010 - 5:17
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1491
Tregime islame 252-47prej Sat 21 Aug 2010 - 22:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1519
Tregime islame 252-47prej Sat 21 Aug 2010 - 22:54
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1553
Tregime islame Islami12prej Thu 19 Aug 2010 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1558
Tregime islame 1-11prej Thu 19 Aug 2010 - 12:47
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1343
Tregime islame 1-11prej Thu 19 Aug 2010 - 12:40
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1381
Tregime islame 227-23prej Thu 19 Aug 2010 - 2:54
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1539
Tregime islame 252-47prej Tue 17 Aug 2010 - 18:10
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3REJHANA-ENSAR1503
Tregime islame 1-11prej Mon 16 Aug 2010 - 17:59
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1449
Tregime islame 252-47prej Mon 16 Aug 2010 - 17:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1384
Tregime islame 1-11prej Mon 16 Aug 2010 - 10:22
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1630
Tregime islame 1-11prej Mon 16 Aug 2010 - 10:20
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1923
Tregime islame 1-11prej Mon 16 Aug 2010 - 10:18
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR1828
Tregime islame 1-11prej Sun 15 Aug 2010 - 23:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1552
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:36
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1363
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1617
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:32
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1372
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:31
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1876
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1560
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:28
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1428
Tregime islame 1-11prej Sat 14 Aug 2010 - 15:26
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro1372
Tregime islame 252-47prej Thu 12 Aug 2010 - 18:21
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1447
Tregime islame 252-47prej Tue 10 Aug 2010 - 23:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1258
Tregime islame 252-47prej Mon 9 Aug 2010 - 16:33
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1253
Tregime islame 227-23prej Sat 7 Aug 2010 - 8:09
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1REJHANA-ENSAR2272
avatarprej Thu 5 Aug 2010 - 23:14
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1275
Tregime islame 252-47prej Thu 5 Aug 2010 - 17:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1265
Tregime islame 252-47prej Wed 4 Aug 2010 - 19:33
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1279
Tregime islame Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 0:03
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1386
Tregime islame Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 0:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1364
Tregime islame 252-47prej Sun 1 Aug 2010 - 19:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1214
Tregime islame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:22
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire