islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptySat 14 Sep 2019 - 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Lajmet Ditore Empty97%Lajmet Ditore Empty
 97% [ 185 ]
2.Vetëm Sabahun
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Lajmet Ditore Empty0%Lajmet Ditore Empty
 0% [ 0 ]
5.Vetëm xhuman
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
Totali i votave : 190
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1941
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma845
Lajmet Ditore 2822-19prej Sun 2 Dec 2012 - 22:06
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi749
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 17 Oct 2012 - 23:23
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin626
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin589
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin949
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 8 Sep 2012 - 22:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi824
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Sep 2012 - 16:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi794
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1139
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1289
Lajmet Ditore 2285-18prej Thu 30 Aug 2012 - 22:12
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi800
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 30 Aug 2012 - 20:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1312
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 3 Aug 2012 - 19:30
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1367
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 23 Jul 2012 - 14:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1070
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 19 Jul 2012 - 11:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1517
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 29 Jun 2012 - 0:24
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi761
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 1 Jun 2012 - 10:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi697
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi667
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi857
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 22 May 2012 - 11:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi634
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 10 May 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1015
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 3 May 2012 - 17:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi565
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 13 Apr 2012 - 9:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi670
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 29 Mar 2012 - 21:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi606
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 23 Mar 2012 - 15:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi689
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 12 Mar 2012 - 16:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi650
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 8 Mar 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin590
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Mar 2012 - 0:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi577
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 5 Mar 2012 - 21:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin595
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:13
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin687
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin624
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 5 Mar 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin588
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 4 Mar 2012 - 12:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin630
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin638
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin648
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin563
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 13:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin593
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 1 Mar 2012 - 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi643
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 15:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin581
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin567
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi721
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 1:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi854
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 21:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1469
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 20:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin593
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 21:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin648
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin586
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1098
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
...?
 
0Albana...714
Lajmet Ditore 2285-18prej Sun 26 Feb 2012 - 12:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin794
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 26 Feb 2012 - 1:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin539
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 0:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire