islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptySat 14 Sep 2019 - 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Lajmet Ditore EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Lajmet Ditore Empty97%Lajmet Ditore Empty
 97% [ 185 ]
2.Vetëm Sabahun
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Lajmet Ditore Empty0%Lajmet Ditore Empty
 0% [ 0 ]
5.Vetëm xhuman
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Lajmet Ditore Empty1%Lajmet Ditore Empty
 1% [ 1 ]
Totali i votave : 190
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2994 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Maryam_muslimah

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina1038
Lajmet Ditore 1178-99prej Thu 26 Jan 2012 - 11:35
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina700
Lajmet Ditore 1178-99prej Thu 26 Jan 2012 - 11:34
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Shemsi1677
Lajmet Ditore 252-47prej Tue 24 Jan 2012 - 18:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 27Shemsi3435
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 20 Jan 2012 - 20:07
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi798
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 8 Jan 2012 - 20:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin801
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 8 Jan 2012 - 11:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1314
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 21:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12Shemsi2348
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 20:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin784
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 20:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1716
Lajmet Ditore 1178-99prej Fri 30 Dec 2011 - 21:52
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin782
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 27 Dec 2011 - 9:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin871
Lajmet Ditore 1178-99prej Tue 27 Dec 2011 - 2:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin834
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin790
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin944
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 9:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1086
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 24 Dec 2011 - 21:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin866
Lajmet Ditore Divers_30prej Sat 24 Dec 2011 - 19:35
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi857
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 24 Dec 2011 - 3:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1595
avatarprej Thu 22 Dec 2011 - 20:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1445
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 22 Dec 2011 - 17:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2554
avatarprej Thu 22 Dec 2011 - 17:06
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin853
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 22 Dec 2011 - 11:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli816
avatarprej Wed 21 Dec 2011 - 19:05
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin729
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 21:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin744
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi770
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:34
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi769
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin753
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin765
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin899
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 10:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin855
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 2:25
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin890
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 12 Dec 2011 - 11:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi981
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 10 Dec 2011 - 12:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin812
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 10 Dec 2011 - 9:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Dec 2011 - 10:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin958
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Dec 2011 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin987
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 4 Dec 2011 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1007
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Dec 2011 - 10:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1049
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 2 Dec 2011 - 11:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1019
avatarprej Wed 30 Nov 2011 - 19:28
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Afrim Demiri1438
avatarprej Tue 29 Nov 2011 - 20:00
Mensur Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi928
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 29 Nov 2011 - 0:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1082
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 28 Nov 2011 - 20:25
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin828
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Nov 2011 - 10:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi924
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 20:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1028
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi960
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi959
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1041
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Nov 2011 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1711
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 25 Nov 2011 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire