islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin969
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 18 Oct 2011 - 10:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1791
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 17 Oct 2011 - 9:13
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1079
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 16 Oct 2011 - 1:01
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1026
Lajmet Ditore 1178-99prej Sat 15 Oct 2011 - 16:38
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1012
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 15 Oct 2011 - 11:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi960
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 15 Oct 2011 - 2:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli856
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 14 Oct 2011 - 11:25
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli987
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 14 Oct 2011 - 11:20
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1000
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 13 Oct 2011 - 22:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Shemsi854
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 13 Oct 2011 - 22:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi768
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 13 Oct 2011 - 14:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi901
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 13 Oct 2011 - 14:24
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi926
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 12 Oct 2011 - 21:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi845
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 12 Oct 2011 - 16:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin919
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 12 Oct 2011 - 12:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1145
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 12 Oct 2011 - 11:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin915
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 21:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin960
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1026
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 9:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1106
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 9:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Jasemina877
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 10 Oct 2011 - 19:02
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Jasemina880
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 10 Oct 2011 - 18:56
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Jasemina844
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 10 Oct 2011 - 18:49
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1006
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 9 Oct 2011 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin770
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 8 Oct 2011 - 23:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin835
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 8 Oct 2011 - 23:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin867
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 7 Oct 2011 - 23:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1130
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 7 Oct 2011 - 22:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi785
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 7 Oct 2011 - 15:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin823
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 7 Oct 2011 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin802
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 6 Oct 2011 - 9:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin883
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 6 Oct 2011 - 9:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1036
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 5 Oct 2011 - 23:41
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi876
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 5 Oct 2011 - 15:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi984
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 5 Oct 2011 - 14:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin885
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Oct 2011 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin817
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Oct 2011 - 9:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin890
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Oct 2011 - 9:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1225
Lajmet Ditore Allahm12prej Tue 4 Oct 2011 - 22:27
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 4 Oct 2011 - 11:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi955
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 3 Oct 2011 - 15:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1183
Lajmet Ditore 56-31prej Fri 30 Sep 2011 - 19:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin955
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 30 Sep 2011 - 9:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1148
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 29 Sep 2011 - 10:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1077
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 28 Sep 2011 - 18:06
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi956
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 28 Sep 2011 - 14:23
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi845
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 28 Sep 2011 - 14:12
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi960
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 28 Sep 2011 - 14:09
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1279
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 28 Sep 2011 - 12:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1205
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 28 Sep 2011 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire