islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Ramazani nëpër Botë EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Ramazani nëpër Botë EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Ramazani nëpër Botë EmptyToday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ramazani nëpër Botë EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ramazani nëpër Botë EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ramazani nëpër Botë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ramazani nëpër Botë EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ramazani nëpër Botë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ramazani nëpër Botë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ramazani nëpër Botë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ramazani nëpër Botë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ramazani nëpër Botë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin895
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Fri 3 Jul 2015 - 19:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin459
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Mon 29 Jun 2015 - 1:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin523
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Fri 19 Jun 2015 - 2:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin513
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Fri 19 Jun 2015 - 2:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin799
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Thu 10 Jul 2014 - 3:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin592
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Fri 4 Jul 2014 - 2:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin627
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Mon 30 Jun 2014 - 1:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin938
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin799
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Thu 25 Jul 2013 - 18:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin714
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin681
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin711
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale 0Admin638
Ramazani nëpër Botë Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 17:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire