islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Video Projekte EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Video Projekte EmptyToday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Video Projekte EmptyToday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Video Projekte EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Video Projekte EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Video Projekte EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Video Projekte EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Video Projekte EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Video Projekte EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Video Projekte EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Video Projekte EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Video Projekte EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Video Projekte EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Video Projekte EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Video Projekte EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Video Projekte EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Projekte EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Projekte EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Video Projekte EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Video Projekte EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Video Projekte EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Video Projekte EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Video Projekte EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Video Projekte EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Video Projekte EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Video Projekte EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Video Projekte EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Video Projekte EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Video Projekte EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Video Projekte EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Video Projekte EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Video Projekte EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Video Projekte EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin518
Video Projekte Islami12prej Fri 22 Mar 2019 - 18:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin328
Video Projekte Islami12prej Fri 22 Mar 2019 - 17:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin97
Video Projekte Islami12prej Sun 24 Feb 2019 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin101
Video Projekte Islami12prej Tue 30 Sep 2014 - 21:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi76
Video Projekte Islami11prej Wed 4 Jun 2014 - 22:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta104
Video Projekte 2943-66prej Tue 4 Feb 2014 - 2:42
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi112
Video Projekte Islami11prej Wed 11 Dec 2013 - 12:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi107
Video Projekte Islami11prej Fri 27 Sep 2013 - 14:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi112
Video Projekte Islami11prej Wed 7 Aug 2013 - 15:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin107
Video Projekte Islami12prej Sun 7 Jul 2013 - 20:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin119
Video Projekte Islami11prej Tue 21 May 2013 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin127
Video Projekte Islami12prej Mon 20 May 2013 - 18:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin125
Video Projekte Islami12prej Mon 13 May 2013 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi105
Video Projekte Islami11prej Wed 8 May 2013 - 0:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi155
Video Projekte Islami11prej Sun 28 Apr 2013 - 11:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin99
Video Projekte Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin100
Video Projekte Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin114
Video Projekte Islami12prej Mon 22 Apr 2013 - 15:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi129
Video Projekte Islami11prej Fri 19 Apr 2013 - 11:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin111
Video Projekte Islami12prej Tue 26 Mar 2013 - 0:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi112
Video Projekte Islami11prej Thu 21 Feb 2013 - 15:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi122
Video Projekte Islami11prej Mon 18 Feb 2013 - 13:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi118
Video Projekte Islami11prej Thu 24 Jan 2013 - 20:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin105
Video Projekte Islami12prej Wed 2 Jan 2013 - 11:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin133
Video Projekte Allahm12prej Sun 30 Dec 2012 - 23:13
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin112
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 11:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi137
Video Projekte Islami11prej Tue 25 Dec 2012 - 13:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi130
Video Projekte Islami11prej Sat 22 Dec 2012 - 9:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin111
Video Projekte Islami12prej Mon 17 Dec 2012 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin112
Video Projekte Islami12prej Sat 15 Dec 2012 - 9:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin118
Video Projekte Islami12prej Sat 8 Dec 2012 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin114
Video Projekte Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin74
Video Projekte Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 8:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin114
Video Projekte Islami12prej Tue 27 Nov 2012 - 20:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi126
Video Projekte Islami11prej Sat 17 Nov 2012 - 17:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi129
Video Projekte Islami11prej Mon 12 Nov 2012 - 18:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin107
Video Projekte Islami12prej Wed 10 Oct 2012 - 10:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin116
Video Projekte Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi115
Video Projekte Islami11prej Mon 1 Oct 2012 - 12:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin113
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Sep 2012 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin107
Video Projekte Islami12prej Sun 30 Sep 2012 - 12:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin123
Video Projekte Islami12prej Wed 25 Jul 2012 - 14:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi132
Video Projekte Islami11prej Tue 29 May 2012 - 11:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin100
Video Projekte Islami12prej Thu 24 May 2012 - 21:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi107
Video Projekte Islami11prej Thu 24 May 2012 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi127
Video Projekte Islami11prej Sun 20 May 2012 - 12:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi168
Video Projekte Islami11prej Tue 8 May 2012 - 15:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi127
Video Projekte Islami11prej Fri 27 Apr 2012 - 9:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi154
Video Projekte 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:48
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi128
Video Projekte 1178-99prej Wed 18 Apr 2012 - 12:45
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Posto temë të reKërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire