islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Këshilla motrës muslimane EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Këshilla motrës muslimane EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Këshilla motrës muslimane EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Këshilla motrës muslimane EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Këshilla motrës muslimane EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Këshilla motrës muslimane EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Këshilla motrës muslimane EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Këshilla motrës muslimane EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Këshilla motrës muslimane EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Këshilla motrës muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Këshilla motrës muslimane EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Këshilla motrës muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Këshilla motrës muslimane EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1505
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 21 Feb 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1021
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Mon 4 Nov 2013 - 23:04
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM854
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:51
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM842
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:49
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM912
avatarprej Fri 25 Oct 2013 - 17:42
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli850
avatarprej Thu 24 Oct 2013 - 21:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1421
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Wed 9 Oct 2013 - 23:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta790
Këshilla motrës muslimane 2943-66prej Wed 9 Oct 2013 - 23:13
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1119
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Wed 6 Feb 2013 - 22:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin916
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 14 Dec 2012 - 9:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1432
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sat 17 Nov 2012 - 21:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1134
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Thu 16 Aug 2012 - 13:57
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1026
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Sat 30 Jun 2012 - 11:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar909
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:09
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1225
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Mon 11 Jun 2012 - 10:43
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2088
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sun 10 Jun 2012 - 11:27
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 8Albana...1233
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Sat 2 Jun 2012 - 7:36
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...1010
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Fri 25 May 2012 - 15:06
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Albana...1076
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Fri 18 May 2012 - 17:46
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...
 
0Albana...1605
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Sat 28 Apr 2012 - 10:58
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....
 
3Albana...827
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Tue 20 Mar 2012 - 16:42
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli990
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Fri 2 Mar 2012 - 9:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Mbulesa.....
 
0Albana...1729
Këshilla motrës muslimane 2285-18prej Mon 20 Feb 2012 - 20:53
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1141
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Thu 12 Jan 2012 - 15:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1166
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Sun 1 Jan 2012 - 21:23
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1175
Këshilla motrës muslimane Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Këshillë drejtuar femrës
 
0aksa1608
Këshilla motrës muslimane 161-29prej Fri 18 Nov 2011 - 9:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1475
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Wed 2 Nov 2011 - 21:32
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1371
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 11:30
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1339
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 11:24
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1363
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 10:01
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1403
Këshilla motrës muslimane Divers_74prej Sun 30 Oct 2011 - 20:25
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1452
Këshilla motrës muslimane Islami11prej Mon 26 Sep 2011 - 9:08
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
mrekulli
 
1besiminezemer1745
avatarprej Wed 14 Sep 2011 - 6:31
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin2647
avatarprej Sat 10 Sep 2011 - 16:38
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3550
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Sun 5 Jun 2011 - 10:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1802
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Mon 25 Apr 2011 - 17:10
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4107
Këshilla motrës muslimane 56-31prej Fri 22 Apr 2011 - 20:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bujamin1814
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Sun 20 Mar 2011 - 15:03
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1963
avatarprej Sun 9 Jan 2011 - 17:11
muslimane1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 4Bona3550
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Mon 3 Jan 2011 - 11:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli2462
avatarprej Mon 6 Dec 2010 - 19:32
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2315
avatarprej Sat 23 Oct 2010 - 22:04
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli3091
avatarprej Tue 21 Sep 2010 - 22:58
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona7243
Këshilla motrës muslimane 227-23prej Tue 14 Sep 2010 - 8:18
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2031
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Fri 3 Sep 2010 - 18:00
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR3166
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 22:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast1837
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 18:25
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2575
Këshilla motrës muslimane Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 20:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2REJHANA-ENSAR3327
Këshilla motrës muslimane 1-11prej Fri 30 Jul 2010 - 11:48
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire