islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime mbi as-habet r.anha EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime mbi as-habet r.anha EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1849
Tregime mbi as-habet r.anha 2822-19prej Mon 15 Oct 2012 - 19:45
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli968
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11prej Sun 7 Oct 2012 - 20:58
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1716
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11prej Tue 20 Dec 2011 - 11:49
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2238
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11prej Sat 17 Dec 2011 - 20:47
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1262
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11prej Sun 4 Dec 2011 - 19:52
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1568
Tregime mbi as-habet r.anha Islami11prej Thu 22 Sep 2011 - 1:09
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1478
Tregime mbi as-habet r.anha Islami12prej Tue 20 Sep 2011 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1779
Tregime mbi as-habet r.anha Islami12prej Sat 13 Aug 2011 - 16:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona3142
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23prej Sat 23 Apr 2011 - 14:28
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1935
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23prej Tue 22 Feb 2011 - 7:52
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro3230
avatarprej Thu 17 Feb 2011 - 10:18
merjemm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2005
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23prej Wed 22 Dec 2010 - 2:47
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim Islam
 
0muslimanja1812
Tregime mbi as-habet r.anha Allahm10prej Fri 17 Dec 2010 - 11:19
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lypsari
 
1muslimanja2609
Tregime mbi as-habet r.anha Avatar14prej Thu 16 Dec 2010 - 23:11
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2220
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23prej Mon 13 Dec 2010 - 12:27
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2345
Tregime mbi as-habet r.anha Islami10prej Fri 12 Nov 2010 - 21:25
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2038
Tregime mbi as-habet r.anha 227-23prej Tue 26 Oct 2010 - 10:57
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2276
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Fri 3 Sep 2010 - 18:19
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Halid ibnul Velidin, radijallahu anhu
 
1Gast1963
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:38
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2084
Tregime mbi as-habet r.anha Islami10prej Wed 21 Jul 2010 - 8:23
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2092
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Mon 7 Jun 2010 - 16:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2649
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Thu 3 Jun 2010 - 23:52
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2159
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Wed 28 Apr 2010 - 0:28
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2213
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Wed 28 Apr 2010 - 0:25
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Poetesha e cila në injorance e qajti shumë vëllaun e evt
 
0Vizitor1889
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Tue 20 Apr 2010 - 19:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2595
Tregime mbi as-habet r.anha Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 0:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire