islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Gruaja edukatore EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Gruaja edukatore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Gruaja edukatore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Gruaja edukatore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Gruaja edukatore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Gruaja edukatore EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Gruaja edukatore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Gruaja edukatore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Gruaja edukatore EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Gruaja edukatore EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Gruaja edukatore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Gruaja edukatore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Gruaja edukatore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Gruaja edukatore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Gruaja edukatore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Gruaja edukatore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Gruaja edukatore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Gruaja edukatore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Gruaja edukatore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Gruaja edukatore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Gruaja edukatore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Gruaja edukatore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Gruaja edukatore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Gruaja edukatore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Gruaja edukatore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Gruaja edukatore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Gruaja edukatore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Gruaja edukatore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1829
Gruaja edukatore Islami12prej Sun 7 Oct 2012 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1100
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:46
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar993
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:28
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar938
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:18
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar924
Gruaja edukatore Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:15
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1611
Gruaja edukatore 1-11prej Wed 28 Mar 2012 - 22:32
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin901
Gruaja edukatore Islami12prej Sat 24 Mar 2012 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1571
Gruaja edukatore Islami12prej Fri 27 Jan 2012 - 1:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1200
Gruaja edukatore Islami11prej Mon 5 Dec 2011 - 11:51
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admine-Meli1569
avatarprej Mon 10 Oct 2011 - 14:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1582
Gruaja edukatore 1178-99prej Mon 26 Sep 2011 - 14:07
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1696
Gruaja edukatore 1178-99prej Wed 10 Aug 2011 - 14:38
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1665
Gruaja edukatore 56-31prej Thu 7 Jul 2011 - 15:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2611
Gruaja edukatore Allahm10prej Fri 1 Oct 2010 - 17:57
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2059
Gruaja edukatore 56-31prej Tue 17 Aug 2010 - 12:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2149
Gruaja edukatore 56-31prej Sun 15 Aug 2010 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2610
Gruaja edukatore Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 19:20
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2179
Gruaja edukatore Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 18:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa2579
Gruaja edukatore 161-29prej Mon 7 Jun 2010 - 13:56
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1954
Gruaja edukatore Jj10prej Sun 23 May 2010 - 19:53
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3849
Gruaja edukatore Jj10prej Tue 11 May 2010 - 17:46
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Temë islame mbi gruan edukatore
 
0Vizitor1974
Gruaja edukatore Jj10prej Sat 24 Apr 2010 - 9:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Cilësitë e gruas së mirë
 
1ummAmr2095
Gruaja edukatore Jj10prej Wed 21 Apr 2010 - 10:58
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2051
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 16 Apr 2010 - 16:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2894
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 16 Apr 2010 - 16:29
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2125
Gruaja edukatore Jj10prej Fri 9 Apr 2010 - 1:41
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2977
Gruaja edukatore Jj10prej Wed 9 Dec 2009 - 21:06
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2366
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 21:44
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2911
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 8:21
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2830
Gruaja edukatore Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 0:48
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire