islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Sondazhe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Sondazhe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Sondazhe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Sondazhe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Sondazhe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Sondazhe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Sondazhe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Sondazhe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Sondazhe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Sondazhe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Sondazhe Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Sondazhe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Sondazhe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Sondazhe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Sondazhe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Sondazhe Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Sondazhe Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Sondazhe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Sondazhe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Sondazhe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Sondazhe Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Sondazhe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Sondazhe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Sondazhe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Sondazhe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Sondazhe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Sondazhe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Sondazhe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riE re
Shume i mire: [ Sondazh ]

A e falni namazin rregullisht?

 
2Admin703
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 12 Mar 2019 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1084
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 26 May 2017 - 20:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale
Sondazh në lidhje me Ditën e ashures
 
0Admin993
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 9 Oct 2016 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1045
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 21 Apr 2015 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1574
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin925
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 27 Jul 2014 - 4:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1101
Sondazhe Islame Jj10prej Thu 19 Jun 2014 - 23:02
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin985
Sondazhe Islame Islami12prej Mon 10 Feb 2014 - 23:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Zudi Fejzuli1885
Sondazhe Islame 791-98prej Sun 1 Dec 2013 - 14:17
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1243
Sondazhe Islame Islami12prej Wed 7 Aug 2013 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1233
Sondazhe Islame Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 14:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 2Admin1104
Sondazhe Islame Islami12prej Mon 31 Dec 2012 - 22:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin1654
Sondazhe Islame 2725-49prej Thu 16 Aug 2012 - 6:49
Dijaislame Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1361
avatarprej Tue 1 May 2012 - 22:54
remziu kryeziu Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1019
Sondazhe Islame Islami12prej Thu 16 Jul 2015 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin676
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 19 Jun 2015 - 1:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin752
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 2 Aug 2014 - 17:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin967
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 17 Dec 2013 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin722
Sondazhe Islame 2943-66prej Sat 5 Oct 2013 - 17:58
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 4Admin840
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 5 Oct 2013 - 16:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2145
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1225
Sondazhe Islame 1981-50prej Thu 27 Sep 2012 - 13:41
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1464
avatarprej Thu 13 Sep 2012 - 21:41
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Shemsi2736
Sondazhe Islame 2285-18prej Sat 28 Jul 2012 - 15:10
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 1Admin1236
Sondazhe Islame Islami12prej Fri 20 Jul 2012 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin775
Sondazhe Islame Islami12prej Tue 24 Apr 2012 - 8:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1273
Sondazhe Islame 1178-99prej Fri 23 Mar 2012 - 18:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1270
Sondazhe Islame Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Zudi Fejzuli1791
Sondazhe Islame 252-47prej Wed 29 Feb 2012 - 18:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1413
avatarprej Mon 6 Feb 2012 - 20:16
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire