islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Programe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Programe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Programe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Programe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Programe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Programe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Programe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Programe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Programe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Programe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Programe Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Programe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Programe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Programe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Programe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Programe Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Programe Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Programe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Programe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Programe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Programe Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Programe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Programe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Programe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Programe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Programe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Programe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Programe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin185
Programe Islame Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin618
Programe Islame Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4aksa222
avatarprej Thu 16 Oct 2014 - 8:35
fe hyjnore Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ahiret250
Programe Islame 2807-49prej Sun 29 Jun 2014 - 11:45
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin146
Programe Islame Islami12prej Wed 15 Jan 2014 - 22:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin175
Programe Islame Islami12prej Fri 4 Oct 2013 - 17:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor192
Programe Islame Jj10prej Sun 29 Sep 2013 - 0:43
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin120
Programe Islame Islami12prej Fri 1 Jun 2012 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin154
Programe Islame Islami12prej Sat 12 May 2012 - 16:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin146
Programe Islame Islami12prej Tue 3 Jan 2012 - 10:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin160
Programe Islame Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 12:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin363
Programe Islame Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 10:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa208
Programe Islame 161-29prej Thu 6 Oct 2011 - 14:19
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ilirjakupi210
Programe Islame Islami12prej Thu 14 Jul 2011 - 9:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca200
avatarprej Thu 10 Mar 2011 - 22:05
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca170
avatarprej Thu 10 Mar 2011 - 22:03
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca162
avatarprej Thu 10 Mar 2011 - 21:44
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Admin210
Programe Islame Jj10prej Wed 5 Jan 2011 - 22:23
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Admin276
Programe Islame Islami12prej Wed 29 Dec 2010 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12Admin270
avatarprej Tue 28 Dec 2010 - 10:20
for ever muslim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin193
Programe Islame Islami12prej Sun 12 Dec 2010 - 1:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin175
Programe Islame Islami10prej Fri 22 Oct 2010 - 23:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin207
Programe Islame Islami12prej Sat 18 Sep 2010 - 13:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin224
avatarprej Sat 21 Aug 2010 - 23:02
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Holy Quran 3D | 39 MB
 
0Gast188
Programe Islame Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 12:30
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast161
Programe Islame Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 11:55
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast152
Programe Islame Jj10prej Sat 24 Jul 2010 - 18:07
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast222
Programe Islame Jj10prej Sat 24 Jul 2010 - 17:42
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa172
Programe Islame 161-29prej Fri 16 Jul 2010 - 23:07
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2aksa166
Programe Islame Islami12prej Fri 16 Jul 2010 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa214
Programe Islame 161-29prej Tue 15 Jun 2010 - 15:22
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor170
Programe Islame Jj10prej Fri 30 Apr 2010 - 12:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një program shumë i mirë për mësimin e Kur`anit
 
0Admin161
Programe Islame Islami12prej Mon 26 Apr 2010 - 8:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin177
Programe Islame Islami12prej Sat 7 Nov 2009 - 10:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin159
Programe Islame Islami12prej Sat 7 Nov 2009 - 10:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin173
Programe Islame Islami12prej Sat 7 Nov 2009 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin185
Programe Islame Islami12prej Thu 16 Jul 2009 - 12:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin188
Programe Islame Islami12prej Thu 16 Jul 2009 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin190
Programe Islame Islami12prej Thu 16 Jul 2009 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire