islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Kur`an EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Kur`an EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Kur`an EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Kur`an EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Kur`an EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Kur`an EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Kur`an EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Kur`an EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Kur`an EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Kur`an EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Kur`an EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Kur`an EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Kur`an EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Kur`an EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Kur`an EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Kur`an EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Kur`an EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Kur`an EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Kur`an EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Kur`an EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Kur`an EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Kur`an EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Kur`an EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Kur`an EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Kur`an EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Kur`an EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Kur`an EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Kur`an EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kur`an

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Ajetet e DitesModeratorët: Moderator/e, S.Moderator
150250
Kur`an Islami12Ajeti I di...
Wed 20 Mar 2019 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Kur`an Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin275
Kur`an Islami12prej Mon 11 Mar 2019 - 20:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2mujo007984
Kur`an 3762-58prej Tue 26 Feb 2019 - 3:56
gazilodra81 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1411
Kur`an Islami12prej Tue 26 Jun 2012 - 13:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1626
Kur`an Islami12prej Sun 20 May 2012 - 10:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin785
Kur`an Islami12prej Mon 9 Apr 2012 - 19:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1659
Kur`an Allahm12prej Sat 1 Oct 2011 - 11:30
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1772
Kur`an Islami12prej Mon 22 Aug 2011 - 17:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1819
Kur`an Islami12prej Wed 20 Jul 2011 - 23:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1561
Kur`an 1178-99prej Thu 14 Jul 2011 - 19:04
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2219
Kur`an Islami12prej Mon 27 Jun 2011 - 10:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 15Bona5868
Kur`an 227-23prej Wed 15 Dec 2010 - 2:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Burim-Sherifi3134
Kur`an Islami10prej Wed 10 Nov 2010 - 22:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0Admin1823
Kur`an Islami12prej Wed 20 Oct 2010 - 13:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Themeli kryesor i Kur`anit
 
0REJHANA-ENSAR2735
Kur`an 1-11prej Fri 8 Oct 2010 - 22:13
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3754
Kur`an Islami10prej Tue 31 Aug 2010 - 5:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Kënaqu Me Kur'an
 
2REJHANA-ENSAR2023
Kur`an 1-11prej Sun 22 Aug 2010 - 5:34
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1959
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:16
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2079
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1994
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:13
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1899
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:12
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2115
Kur`an Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 12:10
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2045
Kur`an Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 1:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2851
Kur`an Islami10prej Sat 19 Jun 2010 - 21:10
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Temë mbi Kuranin
 
0Admin2656
Kur`an Islami12prej Fri 18 Jun 2010 - 16:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr5385
Kur`an 171-56prej Tue 8 Jun 2010 - 11:48
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2706
Kur`an 227-23prej Fri 28 May 2010 - 11:19
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr5200
Kur`an 171-56prej Thu 13 May 2010 - 14:46
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummAmr2332
Kur`an 171-56prej Sat 24 Apr 2010 - 17:16
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Vlera e KURANIT
 
0ummAmr3077
Kur`an 171-56prej Tue 20 Apr 2010 - 14:54
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire