islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Libra Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Libra Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Libra Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Libra Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Libra Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Libra Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Libra Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Libra Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Libra Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Libra Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Libra Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Libra Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Libra Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Libra Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Libra Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Libra Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Libra Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Libra Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Libra Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Libra Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Libra Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Libra Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Libra Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Libra Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Libra Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Libra Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Libra Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Libra Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin899
Libra Islame 3763-24prej Wed 6 Mar 2019 - 3:17
Alim Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli251
avatarprej Thu 28 Nov 2013 - 22:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin170
Libra Islame Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 17:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin185
Libra Islame Islami12prej Mon 30 Sep 2013 - 0:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin193
Libra Islame Islami12prej Wed 2 Jan 2013 - 13:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin179
Libra Islame Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin153
Libra Islame Islami12prej Sun 9 Dec 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin220
Libra Islame 227-23prej Tue 14 Feb 2012 - 22:26
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
liber per sherimin e shpirtit
 
5hixhabi198
avatarprej Mon 3 Oct 2011 - 11:29
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 15Bona292
Libra Islame 227-23prej Thu 14 Jul 2011 - 18:56
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona180
Libra Islame 227-23prej Wed 4 May 2011 - 8:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona156
Libra Islame 227-23prej Mon 2 May 2011 - 11:59
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona165
Libra Islame 227-23prej Sun 1 May 2011 - 1:07
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI159
Libra Islame Islami12prej Sun 10 Apr 2011 - 18:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI122
Libra Islame Islami12prej Thu 7 Apr 2011 - 13:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI248
Libra Islame Islami12prej Tue 5 Apr 2011 - 12:45
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
TRASHËGUESIT DHEVIL-EHRAM-I ( farefisi)
 
0AFET BEADINI133
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:48
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
PENGESAT E TRASHËGIMTARËVE
 
0AFET BEADINI145
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:44
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0AFET BEADINI155
Libra Islame Islami12prej Sun 3 Apr 2011 - 13:40
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 31Vizitor355
Libra Islame 227-23prej Mon 21 Feb 2011 - 16:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor217
Libra Islame Jj10prej Sun 31 Oct 2010 - 19:42
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli151
avatarprej Sun 31 Oct 2010 - 18:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Bona621
Libra Islame 227-23prej Sun 10 Oct 2010 - 10:40
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3fatbardh245
avatarprej Sun 3 Oct 2010 - 13:27
fatbardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 7Vizitor255
Libra Islame Jj10prej Tue 28 Sep 2010 - 11:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR153
Libra Islame 1-11prej Sat 17 Jul 2010 - 9:35
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR122
Libra Islame 1-11prej Sat 17 Jul 2010 - 8:29
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI167
Libra Islame Islami12prej Tue 18 May 2010 - 12:25
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI143
Libra Islame Islami12prej Fri 14 May 2010 - 19:04
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
AFET BEADINI
 
1AFET BEADINI186
Libra Islame Islami12prej Mon 10 May 2010 - 11:36
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire