islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajme dhe lajmërime. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajme dhe lajmërime. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajme dhe lajmërime. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajme dhe lajmërime. EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1746
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 3 Jun 2012 - 22:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1859
Lajme dhe lajmërime. 252-47prej Sat 22 May 2010 - 2:46
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin199
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin547
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 3 Jul 2015 - 19:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin580
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 23 Apr 2015 - 21:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi437
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Sat 22 Nov 2014 - 17:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin539
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 8 Jul 2014 - 6:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin854
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 21 May 2014 - 14:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin645
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 29 Apr 2014 - 19:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin585
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 31 Dec 2013 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Sister In ISLAM1039
avatarprej Sat 28 Dec 2013 - 11:43
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM570
avatarprej Wed 13 Nov 2013 - 15:57
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1135
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 7 Nov 2013 - 14:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin714
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 15:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli612
avatarprej Sun 20 Oct 2013 - 19:59
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi680
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Sun 13 Oct 2013 - 11:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin591
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 1 Oct 2013 - 12:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin602
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 17 Jun 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin899
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 6 Jun 2013 - 22:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin622
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sat 20 Apr 2013 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin573
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 29 Mar 2013 - 18:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi738
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Wed 14 Nov 2012 - 13:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin680
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 29 Oct 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1296
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 22 Oct 2012 - 12:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi625
Lajme dhe lajmërime. 56-31prej Tue 9 Oct 2012 - 23:01
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin688
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 5 Oct 2012 - 17:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1354
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 27 Sep 2012 - 17:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1117
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Wed 26 Sep 2012 - 16:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1036
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 18 Sep 2012 - 22:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin674
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Mon 17 Sep 2012 - 11:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin768
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 15 Aug 2012 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1212
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Tue 10 Jul 2012 - 14:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin840
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 4 Jul 2012 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi728
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Fri 1 Jun 2012 - 16:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi740
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Thu 3 May 2012 - 21:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1570
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Fri 23 Mar 2012 - 18:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin939
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:41
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin654
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 15:23
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin580
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Thu 1 Mar 2012 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
....?
 
1Albana...728
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi844
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 13 Feb 2012 - 20:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Jasemina1219
Lajme dhe lajmërime. 1178-99prej Sat 11 Feb 2012 - 17:46
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2013
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Mon 30 Jan 2012 - 0:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin678
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Sun 29 Jan 2012 - 17:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0jettoni1409
Lajme dhe lajmërime. 1981-50prej Sat 28 Jan 2012 - 22:12
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1018
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Fri 27 Jan 2012 - 9:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1336
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Tue 24 Jan 2012 - 10:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1416
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Sun 22 Jan 2012 - 14:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa901
Lajme dhe lajmërime. 161-29prej Tue 17 Jan 2012 - 9:29
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi770
Lajme dhe lajmërime. Islami11prej Thu 12 Jan 2012 - 15:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1188
Lajme dhe lajmërime. Islami12prej Wed 6 Apr 2011 - 9:03
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire