islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Pyete Hoxhen EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Pyete Hoxhen EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Pyete Hoxhen EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Pyete Hoxhen EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Pyete Hoxhen EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Pyete Hoxhen EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Pyete Hoxhen EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Pyete Hoxhen EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Pyete Hoxhen EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Pyete Hoxhen EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Pyete Hoxhen EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Pyete Hoxhen EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Pyete Hoxhen EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Pyete Hoxhen EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Pyete Hoxhen EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Pyete Hoxhen EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Pyete Hoxhen EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Pyete Hoxhen EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Pyete Hoxhen EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Pyete Hoxhen EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Pyete Hoxhen EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Pyete Hoxhen EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Pyete Hoxhen EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Pyete Hoxhen EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Pyete Hoxhen EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Pyete Hoxhen EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Pyete Hoxhen EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Pyete Hoxhen EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2mujo007317
Pyete Hoxhen 2420-35prej Tue 12 Mar 2019 - 23:02
mujo007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ALMIRI953
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 26 Feb 2019 - 5:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1;;1354
Pyete Hoxhen Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 21:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Florina804
Pyete Hoxhen Islami12prej Sat 27 Jun 2015 - 12:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1mirmbrema531
Pyete Hoxhen Islami12prej Fri 26 Jun 2015 - 3:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 10mujo0073182
avatarprej Wed 17 Jun 2015 - 13:56
muammer_ademi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja554
Pyete Hoxhen Islami12prej Wed 17 Jun 2015 - 2:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Besim Haxhiiu584
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 24 Mar 2015 - 18:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1drita841
Pyete Hoxhen 56-31prej Sun 7 Dec 2014 - 15:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ya Rabbi829
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 27 Sep 2014 - 19:49
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Fatime844
Pyete Hoxhen 56-31prej Tue 23 Sep 2014 - 19:31
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mejrem871
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 22 Sep 2014 - 19:20
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1admin86960
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 17 Sep 2014 - 15:15
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1islam828
Pyete Hoxhen Islami12prej Tue 16 Sep 2014 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burimi776
Pyete Hoxhen Islami12prej Sat 30 Aug 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
gv gostivar
 
1selamun alejkum789
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 18 Jul 2014 - 18:19
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Namazi jacis gjat ramazanit
 
1Namazi i jacis804
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 17 Jul 2014 - 14:48
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albina.G837
Pyete Hoxhen Jj10prej Mon 14 Jul 2014 - 17:13
Albina.G Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rona746
Pyete Hoxhen 56-31prej Tue 8 Jul 2014 - 16:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Allahueshtenje791
Pyete Hoxhen Jj10prej Tue 8 Jul 2014 - 0:08
Allahueshtenje Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Selamu Alejkum
 
1123856
Pyete Hoxhen Islami12prej Sun 6 Jul 2014 - 4:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Anonime1088
Pyete Hoxhen Islami12prej Sun 6 Jul 2014 - 2:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
Nje pyetje per nje hogj per agjerim
 
1nasala-nesa@hotmail.com862
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 26 Jun 2014 - 19:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1venhar.farizi906
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 5 Jun 2014 - 18:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Islam4life957
avatarprej Fri 9 May 2014 - 23:02
Islam4life Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Islam4life888
avatarprej Fri 9 May 2014 - 23:01
Islam4life Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1fetije2266
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 7 May 2014 - 18:36
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta870
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 15 Mar 2014 - 13:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Kërkoj mëshirën tënde Zot826
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 5 Mar 2014 - 18:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
namazii udhtarit posacerisht per gruan
 
1motra muslimane1169
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 5 Mar 2014 - 18:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
pytja per hoxhen
 
1ilirjana gashi885
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 28 Feb 2014 - 17:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
falja e gjynaheve
 
1motra muslimane957
Pyete Hoxhen 56-31prej Thu 13 Feb 2014 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ISLAMIYET
 
1motra muslimane824
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 7 Feb 2014 - 16:54
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
pyetje ne gjuhen turke
 
1motra muslimane760
Pyete Hoxhen 56-31prej Fri 7 Feb 2014 - 16:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
a mundet pyetje ne gjuhen turqishte
 
1motra muslimane701
Pyete Hoxhen Islami12prej Thu 6 Feb 2014 - 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
lotet qe derdhen per te vdekurin
 
1motra muslimane1121
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 3 Feb 2014 - 18:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1v.th1288
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 3 Feb 2014 - 18:04
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1saranda1132
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 18 Jan 2014 - 10:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
namazi
 
1mumina949
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 18 Jan 2014 - 10:23
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Eselam1266
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 18 Dec 2013 - 14:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HOXH I NEDRUAR
 
1JETA PAS VDEKJES1048
Pyete Hoxhen 56-31prej Wed 18 Dec 2013 - 14:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
cka eshte sakalli sherifi
 
1pa emer1013
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 14 Dec 2013 - 11:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
letoj ne perendim
 
1motra muslimane951
Pyete Hoxhen 56-31prej Sat 23 Nov 2013 - 14:43
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Shemsi1112
Pyete Hoxhen 56-31prej Mon 11 Nov 2013 - 15:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2rezarta1190
Pyete Hoxhen 2943-66prej Thu 7 Nov 2013 - 23:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 3a eshte1322
Pyete Hoxhen Islami12prej Mon 28 Oct 2013 - 17:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
a eshte gjynah te majsh zi te vdekurin
 
1anonymja875
Pyete Hoxhen 56-31prej Sun 13 Oct 2013 - 10:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5rezarta1034
Pyete Hoxhen 2943-66prej Sun 6 Oct 2013 - 22:50
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 18kimete121843
avatarprej Sat 5 Oct 2013 - 11:54
Fatijona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1anonymja1776
Pyete Hoxhen Islami12prej Fri 4 Oct 2013 - 17:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire