islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Kthime në Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Kthime në Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Kthime në Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Kthime në Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Kthime në Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Kthime në Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Kthime në Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Kthime në Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Kthime në Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Kthime në Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Kthime në Islam EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Kthime në Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Kthime në Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Kthime në Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Kthime në Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Kthime në Islam EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Kthime në Islam EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Kthime në Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Kthime në Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Kthime në Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Kthime në Islam EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Kthime në Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Kthime në Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Kthime në Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Kthime në Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Kthime në Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Kthime në Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Kthime në Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin434
Kthime në Islam Islami12prej Mon 8 Apr 2019 - 19:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin66
Kthime në Islam Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin83
Kthime në Islam Islami12prej Fri 20 Feb 2015 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin94
Kthime në Islam Islami12prej Sat 25 Oct 2014 - 14:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin74
Kthime në Islam Islami12prej Thu 23 Oct 2014 - 15:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin32
Kthime në Islam Islami12prej Fri 22 Aug 2014 - 19:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin72
Kthime në Islam Islami12prej Tue 15 Jul 2014 - 1:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin72
Kthime në Islam Islami12prej Tue 15 Jul 2014 - 1:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin74
Kthime në Islam Islami12prej Tue 15 Jul 2014 - 1:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin88
Kthime në Islam Islami12prej Sun 8 Jun 2014 - 19:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin71
Kthime në Islam Islami12prej Mon 24 Feb 2014 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin75
Kthime në Islam Islami12prej Sun 23 Feb 2014 - 22:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin102
Kthime në Islam Islami12prej Sun 12 Jan 2014 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin97
Kthime në Islam Islami12prej Wed 16 Oct 2013 - 17:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin86
Kthime në Islam Islami12prej Tue 1 Oct 2013 - 0:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin70
Kthime në Islam Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin69
Kthime në Islam Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin69
Kthime në Islam Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi74
Kthime në Islam 56-31prej Mon 1 Jul 2013 - 13:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin82
Kthime në Islam Islami12prej Mon 22 Apr 2013 - 18:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin75
Kthime në Islam Islami12prej Tue 26 Mar 2013 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin73
Kthime në Islam Islami12prej Tue 19 Mar 2013 - 22:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin34
Kthime në Islam Islami12prej Tue 5 Mar 2013 - 21:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin68
Kthime në Islam Islami12prej Tue 5 Mar 2013 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin82
Kthime në Islam Islami12prej Tue 5 Mar 2013 - 21:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin85
Kthime në Islam Islami12prej Tue 5 Mar 2013 - 21:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin40
Kthime në Islam Islami12prej Tue 5 Mar 2013 - 16:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin45
Kthime në Islam Islami12prej Mon 4 Mar 2013 - 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin78
Kthime në Islam Islami12prej Wed 20 Feb 2013 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin71
Kthime në Islam Islami12prej Thu 17 Jan 2013 - 8:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin65
Kthime në Islam Islami12prej Wed 16 Jan 2013 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin38
Kthime në Islam Islami12prej Tue 8 Jan 2013 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin36
Kthime në Islam Islami12prej Tue 11 Dec 2012 - 11:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin69
Kthime në Islam Islami12prej Thu 29 Nov 2012 - 9:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin87
Kthime në Islam Islami12prej Sun 28 Oct 2012 - 0:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin86
Kthime në Islam Islami12prej Sun 30 Sep 2012 - 12:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin79
Kthime në Islam Islami12prej Thu 13 Sep 2012 - 9:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin82
Kthime në Islam Islami12prej Mon 3 Sep 2012 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin77
Kthime në Islam 2285-18prej Wed 22 Aug 2012 - 19:04
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin70
Kthime në Islam Islami12prej Mon 25 Jun 2012 - 14:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi72
Kthime në Islam Islami11prej Thu 21 Jun 2012 - 19:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin75
Kthime në Islam Islami12prej Sat 16 Jun 2012 - 13:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin75
Kthime në Islam Islami12prej Tue 15 May 2012 - 9:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi40
Kthime në Islam Islami11prej Mon 14 May 2012 - 18:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin54
Kthime në Islam Islami12prej Wed 18 Apr 2012 - 18:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin49
Kthime në Islam Islami12prej Fri 17 Feb 2012 - 0:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi90
Kthime në Islam Islami11prej Thu 9 Feb 2012 - 0:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin65
Kthime në Islam Islami12prej Wed 1 Feb 2012 - 12:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin75
Kthime në Islam Islami12prej Sun 29 Jan 2012 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin46
Kthime në Islam Islami12prej Fri 27 Jan 2012 - 10:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire