islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Dua të ndryshme Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Dua të ndryshme Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Dua të ndryshme Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Dua të ndryshme Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Dua të ndryshme Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Dua të ndryshme Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Dua të ndryshme Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin347
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin553
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 19 Mar 2019 - 20:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin352
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin381
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 16 Mar 2019 - 21:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin295
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Fri 15 Mar 2019 - 20:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin294
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 17:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin249
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 28 Feb 2019 - 17:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin693
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1162
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 4 Oct 2015 - 10:26
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1047
avatarprej Sat 9 May 2015 - 16:24
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1115
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 30 Mar 2015 - 12:31
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1032
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 2 Feb 2015 - 23:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1781
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Fri 3 Oct 2014 - 17:57
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1245
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 19 Aug 2014 - 15:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1807
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 9 Jul 2014 - 1:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1938
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 17 Jun 2014 - 15:17
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1487
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 20 Feb 2014 - 16:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4807
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 15 Jan 2014 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1635
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 12 Jan 2014 - 11:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin9830
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 21 Oct 2013 - 17:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1340
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Fri 11 Oct 2013 - 19:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1037
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 9 Sep 2013 - 15:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1578
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 21 Jul 2013 - 15:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1800
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Mon 15 Jul 2013 - 19:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1899
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Mon 15 Jul 2013 - 15:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta3166
Dua të ndryshme Islame 2943-66prej Sun 19 May 2013 - 23:26
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1822
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sun 21 Apr 2013 - 11:58
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1363
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Sat 23 Mar 2013 - 18:59
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1395
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Thu 21 Feb 2013 - 16:41
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2222
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 15 Jan 2013 - 11:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1589
avatarprej Sat 22 Dec 2012 - 22:13
brunhilda Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin968
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Thu 15 Nov 2012 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi3575
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 28 Aug 2012 - 23:34
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1537
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Wed 15 Aug 2012 - 16:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1545
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 7 Aug 2012 - 1:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli4115
Dua të ndryshme Islame Islami11prej Mon 6 Aug 2012 - 22:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1657
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 1 Aug 2012 - 1:36
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1725
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 1 Aug 2012 - 1:25
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1202
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Tue 24 Jul 2012 - 1:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1498
Dua të ndryshme Islame Islami11prej Tue 5 Jun 2012 - 21:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4576
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 12 May 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1122
Dua të ndryshme Islame 56-31prej Wed 9 May 2012 - 0:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2369
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Tue 1 May 2012 - 8:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Albana...1663
Dua të ndryshme Islame 2285-18prej Fri 20 Apr 2012 - 17:18
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1130
Dua të ndryshme Islame 1178-99prej Sun 11 Mar 2012 - 16:03
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1263
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Sat 10 Mar 2012 - 17:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
All-llahu im
 
3REJHANA-ENSAR1062
Dua të ndryshme Islame 1-11prej Tue 6 Mar 2012 - 14:07
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
DUAJA E ATIJ QË I VËSHTIRËSOHET NDONJË ÇËSHTJE
 
1REJHANA-ENSAR2712
Dua të ndryshme Islame 1178-99prej Tue 6 Mar 2012 - 11:38
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2853
Dua të ndryshme Islame Islami12prej Fri 17 Feb 2012 - 15:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1572
Dua të ndryshme Islame Islami11prej Sat 14 Jan 2012 - 22:07
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire