islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin105
Tregime Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 3:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin92
Tregime Islame Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 3:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin502
Tregime Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 18:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin406
Tregime Islame Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 12:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin574
Tregime Islame Islami12prej Sun 24 Mar 2019 - 20:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin5232
Tregime Islame Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 22:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin378
Tregime Islame Islami12prej Tue 19 Mar 2019 - 21:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin342
Tregime Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 19:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin308
Tregime Islame Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin299
Tregime Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 21:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin320
Tregime Islame Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin292
Tregime Islame Islami12prej Tue 12 Mar 2019 - 3:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin333
Tregime Islame Islami12prej Sat 9 Mar 2019 - 22:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin362
Tregime Islame Islami12prej Sat 9 Mar 2019 - 22:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin302
Tregime Islame Islami12prej Wed 6 Mar 2019 - 23:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin289
Tregime Islame Islami12prej Wed 6 Mar 2019 - 23:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin344
Tregime Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 23:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin334
Tregime Islame Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 16:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin371
Tregime Islame Islami12prej Sun 3 Mar 2019 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin316
Tregime Islame Islami12prej Sat 2 Mar 2019 - 17:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin342
Tregime Islame Islami12prej Fri 1 Mar 2019 - 2:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin312
Tregime Islame Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 12:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin948
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Oct 2016 - 1:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1419
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1333
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1219
Tregime Islame Islami12prej Wed 30 Sep 2015 - 15:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1466
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1391
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1276
Tregime Islame Islami12prej Sun 9 Aug 2015 - 0:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1149
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin944
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin775
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Jul 2015 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin719
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Jul 2015 - 5:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin763
Tregime Islame Islami12prej Mon 29 Jun 2015 - 1:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin764
Tregime Islame Islami12prej Mon 29 Jun 2015 - 1:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin753
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin737
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin722
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin717
Tregime Islame Islami12prej Fri 5 Jun 2015 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin711
Tregime Islame Islami12prej Sat 16 May 2015 - 20:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin756
Tregime Islame Islami12prej Sat 16 May 2015 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1100
Tregime Islame Islami11prej Sun 3 May 2015 - 1:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin846
Tregime Islame Islami12prej Sun 26 Apr 2015 - 17:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin892
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Apr 2015 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin912
Tregime Islame Islami12prej Fri 10 Apr 2015 - 19:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin848
Tregime Islame Islami12prej Mon 30 Mar 2015 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin738
Tregime Islame Islami12prej Mon 30 Mar 2015 - 22:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin864
Tregime Islame Islami12prej Mon 30 Mar 2015 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin856
Tregime Islame Islami12prej Sat 21 Mar 2015 - 22:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin892
Tregime Islame Islami12prej Sat 21 Mar 2015 - 22:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire