islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Mjeksia Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Mjeksia Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Mjeksia Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Mjeksia Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Mjeksia Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Mjeksia Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Mjeksia Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Mjeksia Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Mjeksia Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Mjeksia Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Mjeksia Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Mjeksia Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Mjeksia Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Mjeksia Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Mjeksia Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Mjeksia Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Mjeksia Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Mjeksia Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Mjeksia Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Mjeksia Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Mjeksia Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Mjeksia Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Mjeksia Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Mjeksia Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Mjeksia Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Mjeksia Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Mjeksia Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Mjeksia Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin812
Mjeksia Islame Islami12prej Sat 7 Feb 2015 - 20:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1609
Mjeksia Islame Islami12prej Thu 20 Feb 2014 - 17:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1426
Mjeksia Islame Islami12prej Wed 15 Jan 2014 - 22:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1368
Mjeksia Islame 2943-66prej Thu 10 Oct 2013 - 22:15
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1186
Mjeksia Islame Islami12prej Sun 2 Jun 2013 - 13:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3361
Mjeksia Islame Islami12prej Sun 8 Apr 2012 - 14:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 14Bona10015
avatarprej Tue 14 Feb 2012 - 13:35
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
misvaku
 
0hixhabi2191
avatarprej Sun 23 Oct 2011 - 6:19
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4655
Mjeksia Islame Islami12prej Sat 24 Sep 2011 - 9:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin5147
Mjeksia Islame Islami12prej Tue 20 Sep 2011 - 11:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3964
Mjeksia Islame Islami12prej Sun 18 Sep 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor9999
Mjeksia Islame 227-23prej Wed 16 Feb 2011 - 8:38
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lengu dhe Caji i Aloe Vera
 
1toleranca7212
Mjeksia Islame 1139-29prej Mon 7 Feb 2011 - 22:11
toleranca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja2456
Mjeksia Islame Avatar10prej Fri 28 Jan 2011 - 0:59
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja3955
Mjeksia Islame Avatar10prej Sat 1 Jan 2011 - 0:50
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2464
Mjeksia Islame 56-31prej Tue 28 Dec 2010 - 22:19
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin5908
Mjeksia Islame Jj10prej Mon 20 Dec 2010 - 8:27
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3410
Mjeksia Islame Islami12prej Mon 29 Nov 2010 - 10:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor3702
Mjeksia Islame 227-23prej Sun 28 Nov 2010 - 8:16
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
E marrun në librin e Xhelaludin Abdurrahman es-Sujuti:Mjekësia e Muhammdedit s.a.v.s
 
0behari4086
avatarprej Mon 7 Jun 2010 - 13:42
behari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
E marrun në librin e Xhelaludin Abdurrahman es-Sujuti:Mjekësia e Muhammdedit s.a.v.s
 
0behari4794
avatarprej Mon 7 Jun 2010 - 12:36
behari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona5345
Mjeksia Islame 227-23prej Sat 29 May 2010 - 18:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault 5Vizitor10006
Mjeksia Islame 252-47prej Mon 17 May 2010 - 17:22
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3963
Mjeksia Islame Islami12prej Fri 14 May 2010 - 23:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Islami qe moti eshte mar me kete lemi
 
0Admin2161
Mjeksia Islame Islami12prej Thu 22 Apr 2010 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin6933
Mjeksia Islame Islami12prej Sun 18 Apr 2010 - 0:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3762
Mjeksia Islame Jj10prej Sat 9 Jan 2010 - 1:08
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2820
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 2:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor7001
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 1:59
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3481
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 1:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor4499
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 1:53
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor10008
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 1:50
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor4688
Mjeksia Islame Jj10prej Wed 23 Dec 2009 - 1:46
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3479
Mjeksia Islame Jj10prej Fri 11 Dec 2009 - 8:54
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor4034
Mjeksia Islame Jj10prej Fri 11 Dec 2009 - 8:51
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor7927
Mjeksia Islame Jj10prej Thu 10 Dec 2009 - 9:33
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor6850
Mjeksia Islame Jj10prej Thu 10 Dec 2009 - 9:31
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor3773
Mjeksia Islame Jj10prej Thu 10 Dec 2009 - 9:22
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire