islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Filma serik Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Filma serik Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Filma serik Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Filma serik Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Filma serik Islam EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Filma serik Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Filma serik Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Filma serik Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Filma serik Islam EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Filma serik Islam EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Filma serik Islam EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Filma serik Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Filma serik Islam EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma serik Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Filma serik Islam EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Filma serik Islam EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Filma serik Islam EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Filma serik Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Filma serik Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Filma serik Islam EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Filma serik Islam EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Filma serik Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Filma serik Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Filma serik Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Filma serik Islam EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Filma serik Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Filma serik Islam EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Filma serik Islam EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2999 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Donika Shala

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 16Admin1216
Filma serik Islam Islami12prej Mon 14 Oct 2019 - 17:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 32Admin10126
Filma serik Islam Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 3:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksaja1020
Filma serik Islam 2807-49prej Tue 3 Nov 2015 - 10:51
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja692
Filma serik Islam 2807-49prej Fri 12 Jun 2015 - 15:55
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
170Admin13011
Filma serik Islam Islami12prej Fri 17 Apr 2015 - 1:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
76Admin10456
Filma serik Islam Islami12prej Sat 10 Jan 2015 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 10aksa1607
avatarprej Fri 17 Oct 2014 - 16:09
sefedin2000kosova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja861
Filma serik Islam Islami12prej Sat 30 Aug 2014 - 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 24Admin10000
Filma serik Islam Islami12prej Mon 18 Aug 2014 - 19:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 6aksa3835
Filma serik Islam 2807-49prej Mon 18 Aug 2014 - 12:23
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Nitty937
avatarprej Tue 5 Aug 2014 - 20:36
Nitty Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 28Admin2576
Filma serik Islam Islami12prej Tue 4 Feb 2014 - 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja3074
Filma serik Islam 2807-49prej Fri 17 Jan 2014 - 21:25
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja913
Filma serik Islam 2807-49prej Tue 5 Nov 2013 - 8:17
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja840
Filma serik Islam 2807-49prej Sat 26 Oct 2013 - 10:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksaja2702
Filma serik Islam Islami12prej Sat 14 Sep 2013 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 16Shemsi3618
Filma serik Islam Islami11prej Wed 7 Aug 2013 - 22:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi2011
Filma serik Islam Islami12prej Sun 30 Jun 2013 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 20Admin8040
avatarprej Thu 20 Jun 2013 - 22:15
vellau musliman Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 7Admin6531
Filma serik Islam Islami12prej Sat 26 Jan 2013 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8aksa4926
Filma serik Islam Islami12prej Fri 24 Aug 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin4536
avatarprej Tue 28 Feb 2012 - 17:19
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 17Admin9999
Filma serik Islam Islami11prej Wed 15 Feb 2012 - 23:32
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Bona4109
Filma serik Islam Islami12prej Wed 25 Jan 2012 - 9:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2558
Filma serik Islam 161-29prej Wed 30 Nov 2011 - 14:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
film islam
 
1aksa1655
Filma serik Islam Divers_30prej Thu 17 Nov 2011 - 22:50
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 10aksa2263
Filma serik Islam 161-29prej Thu 3 Nov 2011 - 12:15
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1508
Filma serik Islam Islami12prej Sat 16 Jul 2011 - 19:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1390
Filma serik Islam 161-29prej Wed 18 May 2011 - 11:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Rrëfehet se i Dërguari a.s. ka thënë: Unë jamë i biri i dy flijimeve (Ismailit dhe babait të tijë Abdullahut).(Ibni Hisham:1/151-155;)
 
10aksa4083
Filma serik Islam Islami11prej Fri 18 Mar 2011 - 10:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2711
Filma serik Islam Islami12prej Tue 1 Feb 2011 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 31Admin8738
Filma serik Islam Islami12prej Thu 20 Jan 2011 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin2604
Filma serik Islam Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 25Admin6781
Filma serik Islam Islami12prej Thu 2 Dec 2010 - 23:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Vizitor2540
Filma serik Islam Divers_30prej Thu 25 Nov 2010 - 16:52
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 13aksa1659
Filma serik Islam 161-29prej Mon 22 Nov 2010 - 16:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4aksa1326
Filma serik Islam Islami12prej Wed 20 Oct 2010 - 11:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin3046
Filma serik Islam Islami12prej Fri 24 Sep 2010 - 23:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire