islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Hudbe Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Hudbe Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Hudbe Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Hudbe Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Hudbe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Hudbe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin127
Hudbe Islame Islami12prej Tue 15 Oct 2019 - 2:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor123
Hudbe Islame Jj10prej Tue 15 Oct 2019 - 2:15
Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1003
Hudbe Islame Islami12prej Tue 2 Apr 2019 - 21:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin378
Hudbe Islame Islami12prej Fri 22 Mar 2019 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin410
Hudbe Islame Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 14:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin430
Hudbe Islame Islami12prej Thu 15 Nov 2018 - 4:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Hudbe e mbajtur në Xhamin shqiptare Frankenthal me 07.10.2016
 
0Admin1111
Hudbe Islame Islami12prej Sun 9 Oct 2016 - 1:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin625
Hudbe Islame Islami12prej Sat 11 Jul 2015 - 5:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Admin911
Hudbe Islame Islami12prej Fri 3 Jul 2015 - 19:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Admin574
avatarprej Sat 9 May 2015 - 16:13
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin571
Hudbe Islame Islami12prej Mon 20 Apr 2015 - 16:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin548
Hudbe Islame Islami12prej Fri 10 Apr 2015 - 18:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin623
Hudbe Islame Islami12prej Fri 20 Mar 2015 - 17:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin631
Hudbe Islame Islami12prej Fri 27 Feb 2015 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin744
Hudbe Islame Islami12prej Fri 5 Dec 2014 - 20:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin739
Hudbe Islame Islami12prej Sat 22 Nov 2014 - 22:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin535
Hudbe Islame Islami12prej Fri 31 Oct 2014 - 19:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin585
Hudbe Islame Islami12prej Thu 30 Oct 2014 - 20:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin661
Hudbe Islame Islami12prej Fri 12 Sep 2014 - 22:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin771
Hudbe Islame Islami12prej Sat 6 Sep 2014 - 0:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin681
Hudbe Islame Islami12prej Fri 5 Sep 2014 - 23:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin868
Hudbe Islame Islami12prej Sat 19 Jul 2014 - 20:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin767
Hudbe Islame Islami12prej Thu 8 May 2014 - 20:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin736
Hudbe Islame Islami12prej Wed 30 Apr 2014 - 22:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin697
Hudbe Islame Islami12prej Fri 21 Feb 2014 - 17:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Hudbe e mbajtur ne Xhamin e shqiptarve në Bibbiena të Italis nga Ilaz Salihi
 
0Admin1012
Hudbe Islame Islami12prej Fri 14 Feb 2014 - 16:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma826
Hudbe Islame 2822-19prej Mon 25 Nov 2013 - 16:53
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin768
Hudbe Islame Islami12prej Mon 7 Oct 2013 - 2:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1104
Hudbe Islame Islami12prej Sat 6 Jul 2013 - 20:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin791
Hudbe Islame Islami12prej Tue 2 Jul 2013 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale 0AFET BEA1611
Hudbe Islame Jj10prej Wed 23 Jan 2013 - 11:50
AFET BEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale 0AFET BEA1512
Hudbe Islame Jj10prej Wed 23 Jan 2013 - 11:46
AFET BEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1082
Hudbe Islame Islami12prej Tue 27 Nov 2012 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Bona6913
Hudbe Islame Islami12prej Wed 4 Jul 2012 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1007
Hudbe Islame Islami12prej Wed 20 Jun 2012 - 13:49
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Afet ef, Beadini-ligjerat e mbajtur ne xhamine Hamza f.Doberdoll. 8.06.2012
 
0AFET BEADINI961
Hudbe Islame Islami12prej Tue 12 Jun 2012 - 11:57
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
LIGJERAT E MBAJTUR NE XHAMINE HAMZA F.DOBERDOLL
 
0AFET BEADINI1021
Hudbe Islame Islami12prej Fri 8 Jun 2012 - 19:11
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1269
Hudbe Islame Islami12prej Thu 7 Jun 2012 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 2Admin2230
Hudbe Islame Islami12prej Mon 21 May 2012 - 22:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1202
Hudbe Islame Islami12prej Tue 27 Mar 2012 - 14:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 1Admin807
Hudbe Islame 1178-99prej Tue 7 Feb 2012 - 10:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire