islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
English EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
English EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
English EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
English EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
English EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
English EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
English EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
English EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
English EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
English EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
English EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
English EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
English EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku966
English 150x157166kb-1prej Wed 19 Sep 2012 - 18:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku732
English 150x157166kb-1prej Tue 18 Sep 2012 - 9:03
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku858
English 150x157166kb-1prej Wed 1 Aug 2012 - 1:47
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku775
English 150x157166kb-1prej Mon 9 Jul 2012 - 7:19
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku750
English 150x157166kb-1prej Fri 29 Jun 2012 - 12:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albana...803
English 2285-18prej Tue 26 Jun 2012 - 13:44
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku763
English 150x157166kb-1prej Fri 22 Jun 2012 - 14:52
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1260
English 150x157166kb-1prej Sun 17 Jun 2012 - 11:20
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku791
English 150x157166kb-1prej Wed 30 May 2012 - 12:32
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Fituesja e Çmimin Nobel për Paqen Tawakkul Karman me Hillary Rodham Clinton
 
1Muhamed Dolaku1039
English 2285-18prej Thu 24 May 2012 - 17:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....?
 
0Albana...779
English 2285-18prej Fri 2 Mar 2012 - 15:05
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
...
 
0Albana...721
English 2285-18prej Tue 28 Feb 2012 - 17:05
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
....!
 
0Albana...684
English 2285-18prej Mon 27 Feb 2012 - 10:41
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Respect ur friends....!
 
0Albana...702
English 2285-18prej Sun 26 Feb 2012 - 12:50
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Help me All-llah.....
 
0Albana...764
English 2285-18prej Thu 23 Feb 2012 - 19:15
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
It`s our time
 
0Albana...751
English 2285-18prej Tue 21 Feb 2012 - 15:49
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku980
English 150x157166kb-1prej Wed 21 Dec 2011 - 13:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku891
English 150x157166kb-1prej Wed 21 Dec 2011 - 13:02
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1030
English 150x157166kb-1prej Tue 6 Dec 2011 - 10:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1089
English 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 6:25
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Muhamed Dolaku1426
English 150x157166kb-1prej Sat 26 Nov 2011 - 18:59
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1679
English Islami11prej Tue 25 Oct 2011 - 16:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1214
English 150x157166kb-1prej Fri 21 Oct 2011 - 21:04
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1132
English 150x157166kb-1prej Mon 26 Sep 2011 - 10:44
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0besiminezemer1689
English Allahm12prej Sun 18 Sep 2011 - 11:56
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1933
English 227-23prej Sun 21 Nov 2010 - 11:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1852
English 252-47prej Sat 9 Oct 2010 - 19:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro1493
avatarprej Wed 29 Sep 2010 - 20:15
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1825
English 252-47prej Tue 28 Sep 2010 - 20:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
71Albi-ibro9999
English 252-47prej Sat 11 Sep 2010 - 17:30
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1864
English 252-47prej Thu 9 Sep 2010 - 18:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Grupi Labbayk - Subhanallah
 
0REJHANA-ENSAR1679
English 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:24
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një ilahi anglisht për Kosovën,Afganistanin,Bosnjen,Palestin
 
0REJHANA-ENSAR1690
English 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:19
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Amazing Quran Recitation - Idris Abkar
 
1REJHANA-ENSAR1544
English 252-47prej Sat 28 Aug 2010 - 16:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Muhammad al-Barrak recites surat al-Qiyamah emotional!
 
0REJHANA-ENSAR1584
English 1-11prej Fri 27 Aug 2010 - 23:26
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1457
English 252-47prej Wed 25 Aug 2010 - 18:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1553
English 252-47prej Wed 25 Aug 2010 - 18:05
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1763
English Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 11:58
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1633
English 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 15:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1624
English Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 14:29
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1744
English Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 14:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1596
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 13:57
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1640
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 12:28
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1628
English Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 12:20
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1490
English 252-47prej Wed 4 Aug 2010 - 18:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1720
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:05
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1682
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:04
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1969
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:01
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast4346
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:00
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1705
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:59
Gast Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire