islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
English EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
English EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
English EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
English EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
English EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
English EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
English EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
English EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
English EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
English EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
English EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
English EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
English EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
English EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
English EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
English EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
English EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
English EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
English EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1657
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:58
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2042
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:56
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1476
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:52
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1382
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:49
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1505
English Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 14:48
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1336
English Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 14:21
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1692
English Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 14:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1566
English Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 14:12
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1515
English Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 14:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1506
English Jj10prej Mon 2 Aug 2010 - 14:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1476
English Jj10prej Fri 30 Jul 2010 - 14:45
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1403
English Jj10prej Fri 30 Jul 2010 - 14:41
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1469
English Jj10prej Thu 29 Jul 2010 - 17:50
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1396
English Jj10prej Thu 29 Jul 2010 - 17:41
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1383
English Jj10prej Thu 29 Jul 2010 - 17:09
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1383
English Jj10prej Thu 29 Jul 2010 - 9:37
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1411
English Jj10prej Wed 28 Jul 2010 - 17:04
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1488
English Jj10prej Wed 28 Jul 2010 - 17:01
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1358
English Jj10prej Wed 28 Jul 2010 - 16:38
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2467
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 15:58
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1416
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 15:05
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1386
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 14:59
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1431
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 12:17
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1317
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 12:07
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ENGLISH | PDF | 68 PAGES | 1,23 MB | ZIP
 
0Gast1378
English Jj10prej Tue 27 Jul 2010 - 11:35
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1379
English 252-47prej Sat 19 Jun 2010 - 22:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1431
English 252-47prej Fri 18 Jun 2010 - 17:54
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1406
English 252-47prej Wed 16 Jun 2010 - 22:23
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1482
English 252-47prej Fri 11 Jun 2010 - 17:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1289
English 252-47prej Wed 9 Jun 2010 - 22:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1273
English 252-47prej Wed 9 Jun 2010 - 18:26
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1305
English 252-47prej Wed 9 Jun 2010 - 16:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1348
English 252-47prej Wed 9 Jun 2010 - 16:43
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1279
English 252-47prej Tue 8 Jun 2010 - 22:35
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1396
English 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 20:07
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1406
English 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 17:22
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1335
English Jj10prej Sun 6 Jun 2010 - 23:23
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1282
English 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 19:22
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1267
English 252-47prej Sat 5 Jun 2010 - 18:47
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1429
English 252-47prej Fri 4 Jun 2010 - 19:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1443
English 252-47prej Thu 3 Jun 2010 - 17:23
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1314
English 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 18:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1517
English 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 17:12
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1362
English 227-23prej Tue 1 Jun 2010 - 18:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1416
English 252-47prej Tue 1 Jun 2010 - 17:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1346
English 252-47prej Mon 31 May 2010 - 21:11
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1426
English 252-47prej Mon 31 May 2010 - 16:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1360
English 252-47prej Sun 30 May 2010 - 1:08
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1352
English 252-47prej Sun 30 May 2010 - 1:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1271
English 252-47prej Sat 29 May 2010 - 22:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire