islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Turkce EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Turkce EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Turkce EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Turkce EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Turkce EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Turkce EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Turkce EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Turkce EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Turkce EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Turkce EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Turkce EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Turkce EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Turkce EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Turkce EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Turkce EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Turkce EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Turkce EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Turkce EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Turkce EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Turkce EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Turkce EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Turkce EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Turkce EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Turkce EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Turkce EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Turkce EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Turkce EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Turkce EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1074
Turkce Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 21:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 16, 17]
842Muhamed Dolaku9999
Turkce 150x157166kb-1prej Wed 19 Sep 2012 - 8:57
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku911
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:41
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku689
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:39
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku705
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:37
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku753
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:35
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku784
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:30
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku836
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:25
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku792
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 2 Jul 2012 - 20:22
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku764
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:49
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku763
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:47
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku843
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:45
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku733
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:43
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku787
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 1 Jul 2012 - 20:41
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 21Muhamed Dolaku1525
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:48
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku879
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:22
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku778
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:20
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku771
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:18
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku732
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:16
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku793
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:13
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku719
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:11
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Muhamed Dolaku848
Turkce 150x157166kb-1prej Sat 30 Jun 2012 - 20:09
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 44Muhamed Dolaku2258
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 25 Jun 2012 - 19:51
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 44Muhamed Dolaku2161
Turkce 150x157166kb-1prej Sun 24 Jun 2012 - 0:52
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
!!
 
0Albana...980
Turkce 2285-18prej Sat 25 Feb 2012 - 13:17
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 14, 15]
729Muhamed Dolaku10010
Turkce 150x157166kb-1prej Fri 16 Dec 2011 - 1:30
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 19Muhamed Dolaku3849
Turkce 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 22:12
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1335
Turkce 150x157166kb-1prej Mon 26 Sep 2011 - 20:00
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije
Gelin karşılayalım ya şehr-i Ramazan-ı müziksiz ilahi
 
0REJHANA-ENSAR1366
Turkce 1-11prej Mon 8 Aug 2011 - 13:53
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1685
Turkce 56-31prej Wed 8 Jun 2011 - 15:08
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1659
Turkce 56-31prej Wed 4 May 2011 - 22:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1441
Turkce 1306-85prej Wed 4 May 2011 - 16:44
sulejmantetova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1508
Turkce 56-31prej Tue 26 Apr 2011 - 22:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1529
Turkce 56-31prej Sun 24 Apr 2011 - 17:30
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1619
Turkce 56-31prej Wed 9 Mar 2011 - 22:35
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro2023
Turkce 252-47prej Mon 27 Dec 2010 - 21:36
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
SiZDE 5 VaKiT NaMaZ KıLMaK İsTeR MiSiNiZ ?
 
0REJHANA-ENSAR1616
Turkce 1-11prej Thu 9 Dec 2010 - 17:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
İlla namaz, illa namaz...
 
0REJHANA-ENSAR1863
Turkce 1-11prej Thu 9 Dec 2010 - 17:09
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije
Mesut Kurtis - Arkadashëm [Ilahije turqisht 2010] in Gostivar
 
0REJHANA-ENSAR1753
Turkce 1-11prej Wed 8 Dec 2010 - 13:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1602
Turkce 56-31prej Mon 25 Oct 2010 - 12:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1773
Turkce 56-31prej Sat 23 Oct 2010 - 10:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 1Gast1889
Turkce 252-47prej Thu 7 Oct 2010 - 19:38
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1997
Turkce 56-31prej Sun 26 Sep 2010 - 11:06
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1842
Turkce 56-31prej Mon 20 Sep 2010 - 15:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1842
Turkce 56-31prej Sat 18 Sep 2010 - 12:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2008
Turkce 56-31prej Sat 18 Sep 2010 - 12:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2104
Turkce 56-31prej Thu 2 Sep 2010 - 17:19
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1609
Turkce Jj10prej Thu 2 Sep 2010 - 14:11
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ilahi.Yakma ALLAHIM.Esat aydogan
 
0REJHANA-ENSAR1609
Turkce 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:37
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Annem Hakkın Helal Eyle [ILAHI]
 
0REJHANA-ENSAR1679
Turkce 1-11prej Mon 30 Aug 2010 - 11:31
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire