islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Makedonski,Bosanski EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Makedonski,Bosanski EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Makedonski,Bosanski EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Makedonski,Bosanski EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Makedonski,Bosanski EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Makedonski,Bosanski EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Makedonski,Bosanski EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Makedonski,Bosanski EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Makedonski,Bosanski EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Makedonski,Bosanski EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Makedonski,Bosanski EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Makedonski,Bosanski EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Makedonski,Bosanski EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Makedonski,Bosanski EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Makedonski,Bosanski EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Makedonski,Bosanski EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Makedonski,Bosanski EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Makedonski,Bosanski EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Makedonski,Bosanski EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Makedonski,Bosanski EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Makedonski,Bosanski EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Makedonski,Bosanski EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Makedonski,Bosanski EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Makedonski,Bosanski EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Makedonski,Bosanski EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Makedonski,Bosanski EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Makedonski,Bosanski EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Makedonski,Bosanski EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Makedonski,Bosanski EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Makedonski,Bosanski EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Makedonski,Bosanski EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Makedonski,Bosanski EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Makedonski,Bosanski EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin602
Makedonski,Bosanski Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 21:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1051
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Wed 14 Nov 2012 - 19:27
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku795
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 25 Sep 2012 - 9:43
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku800
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Thu 5 Jul 2012 - 12:26
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli866
Makedonski,Bosanski Islami11prej Tue 29 May 2012 - 9:53
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1105
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 0:35
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Muhamed Dolaku1038
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 18:48
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3Muhamed Dolaku1033
Makedonski,Bosanski 150x157166kb-1prej Tue 29 Nov 2011 - 18:02
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2372
Makedonski,Bosanski 56-31prej Mon 4 Oct 2010 - 15:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1838
Makedonski,Bosanski Islami12prej Tue 28 Sep 2010 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1791
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 28 Sep 2010 - 12:07
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ИВЗ бара помош за справување со вехабистите
 
0Albi-ibro1689
Makedonski,Bosanski 252-47prej Mon 20 Sep 2010 - 17:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1791
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sat 4 Sep 2010 - 15:35
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1762
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 2 Sep 2010 - 18:01
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1501
Makedonski,Bosanski 252-47prej Wed 1 Sep 2010 - 19:16
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1718
Makedonski,Bosanski Islami12prej Sat 28 Aug 2010 - 4:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1656
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 12:11
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1614
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 20 Aug 2010 - 12:01
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1605
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 12 Aug 2010 - 20:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1742
Makedonski,Bosanski Jj10prej Wed 11 Aug 2010 - 13:56
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1597
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1797
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 10 Aug 2010 - 12:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1567
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 18:25
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1361
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 18:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1574
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:33
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1979
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1778
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1530
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 15:12
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1550
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:38
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1508
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:37
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1462
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:36
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1298
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:35
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast2131
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:33
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1845
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:30
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1366
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:28
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1358
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1610
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1318
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1408
Makedonski,Bosanski Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 11:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1637
Makedonski,Bosanski 252-47prej Thu 1 Jul 2010 - 18:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Burim-Sherifi1888
avatarprej Wed 30 Jun 2010 - 1:53
admirimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1763
Makedonski,Bosanski Islami10prej Sun 27 Jun 2010 - 19:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1629
Makedonski,Bosanski 252-47prej Tue 8 Jun 2010 - 22:52
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1574
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sat 5 Jun 2010 - 22:39
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1574
Makedonski,Bosanski Jj10prej Fri 4 Jun 2010 - 15:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1730
Makedonski,Bosanski 252-47prej Mon 31 May 2010 - 18:18
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1831
Makedonski,Bosanski Jj10prej Sat 29 May 2010 - 23:55
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2329
Makedonski,Bosanski Jj10prej Sat 29 May 2010 - 23:45
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1936
Makedonski,Bosanski 252-47prej Sun 16 May 2010 - 21:47
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0beli0311970
avatarprej Wed 28 Apr 2010 - 0:00
beli031 Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire