islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Video Ilahije EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Video Ilahije EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Video Ilahije EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Video Ilahije EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Video Ilahije EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Video Ilahije EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Video Ilahije EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Video Ilahije EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Video Ilahije EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Video Ilahije EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Video Ilahije EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Video Ilahije EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Video Ilahije EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Ilahije EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Ilahije EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Video Ilahije EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Video Ilahije EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Video Ilahije EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Video Ilahije EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Video Ilahije EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Video Ilahije EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Video Ilahije EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Video Ilahije EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Video Ilahije EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Video Ilahije EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Video Ilahije EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Video Ilahije EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Video Ilahije EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
21 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 21 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli754
Video Ilahije Islami12prej Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin786
Video Ilahije Islami12prej Wed 29 Oct 2014 - 22:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin401
Video Ilahije Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin391
Video Ilahije Islami12prej Tue 28 Oct 2014 - 22:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi347
Video Ilahije Islami11prej Wed 24 Sep 2014 - 18:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi369
Video Ilahije Islami11prej Tue 9 Sep 2014 - 13:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin318
Video Ilahije Islami12prej Mon 18 Aug 2014 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi268
Video Ilahije Islami11prej Mon 23 Jun 2014 - 21:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin397
Video Ilahije Islami12prej Sat 10 May 2014 - 22:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin356
Video Ilahije Islami12prej Thu 8 May 2014 - 20:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja330
Video Ilahije 2807-49prej Thu 1 May 2014 - 13:32
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja370
Video Ilahije 2807-49prej Tue 29 Apr 2014 - 9:34
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja406
Video Ilahije 2807-49prej Tue 29 Apr 2014 - 8:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin363
Video Ilahije Islami12prej Wed 23 Apr 2014 - 22:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi397
Video Ilahije Islami11prej Thu 3 Apr 2014 - 16:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin327
Video Ilahije Islami12prej Mon 24 Feb 2014 - 15:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin454
Video Ilahije Islami12prej Tue 4 Feb 2014 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin328
Video Ilahije Islami12prej Sat 11 Jan 2014 - 19:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Sister In ISLAM337
avatarprej Wed 30 Oct 2013 - 16:40
Sister In ISLAM Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi400
Video Ilahije Islami11prej Tue 29 Oct 2013 - 20:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin430
Video Ilahije Islami12prej Mon 14 Oct 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta529
Video Ilahije Islami12prej Mon 7 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin403
Video Ilahije Islami12prej Sun 6 Oct 2013 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin402
Video Ilahije Islami12prej Fri 9 Aug 2013 - 14:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin324
Video Ilahije Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 17:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin328
Video Ilahije Islami12prej Sun 21 Jul 2013 - 16:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin295
Video Ilahije Islami12prej Sun 14 Jul 2013 - 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin365
Video Ilahije Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 15:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin306
Video Ilahije Islami12prej Sat 13 Jul 2013 - 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin385
Video Ilahije Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 18:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin374
Video Ilahije Islami12prej Thu 11 Jul 2013 - 18:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin379
Video Ilahije Islami12prej Sat 6 Jul 2013 - 20:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin360
Video Ilahije Islami12prej Thu 4 Jul 2013 - 11:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin371
Video Ilahije Islami12prej Sun 30 Jun 2013 - 13:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi386
Video Ilahije Islami11prej Sun 30 Jun 2013 - 11:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin472
Video Ilahije Islami12prej Sat 4 May 2013 - 18:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi297
Video Ilahije Islami11prej Mon 1 Apr 2013 - 22:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi382
Video Ilahije Islami11prej Mon 1 Apr 2013 - 10:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli350
avatarprej Thu 14 Mar 2013 - 13:08
xhenetlinjeinshalla Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi438
Video Ilahije Islami11prej Sun 10 Mar 2013 - 12:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi407
Video Ilahije Islami11prej Mon 25 Feb 2013 - 22:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin390
Video Ilahije Islami12prej Sun 30 Dec 2012 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin346
Video Ilahije Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin359
Video Ilahije Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 14:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin431
Video Ilahije Islami12prej Thu 13 Dec 2012 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin362
Video Ilahije Islami12prej Thu 13 Dec 2012 - 8:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin431
Video Ilahije Islami12prej Wed 12 Dec 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi382
Video Ilahije Islami11prej Thu 22 Nov 2012 - 16:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksaja420
Video Ilahije 2807-49prej Fri 16 Nov 2012 - 15:30
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin403
Video Ilahije Islami12prej Thu 15 Nov 2012 - 16:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire