islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryPytësoriKërkoidentifikimiRegjistrohuCalendarTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Foto Duaja e dites së tret
Video ligjerata EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Video ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Video ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Video ligjerata EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Video ligjerata EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Video ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Video ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Video ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Video ligjerata EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Video ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Video ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Video ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Video ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Video ligjerata EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Video ligjerata EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Video ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

» Lajme Ditore:Mijëra persona përkujtojnë viktimat e sulmit terrorist në Zelandën e Re
Video ligjerata EmptySun 24 Mar 2019 - 19:26 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 335 më Fri 27 Jun 2014 - 22:00
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2993 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mehmetaslan

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24163 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re
 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1054
avatarprej Mon 28 Oct 2013 - 20:36
Hisnije Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Admin2395
avatarprej Mon 20 Aug 2012 - 12:26
boboshti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2533
Video ligjerata Islami12prej Sun 17 Jul 2011 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2383
Video ligjerata Islami12prej Sun 10 Jul 2011 - 13:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2595
Video ligjerata 252-47prej Tue 8 Feb 2011 - 15:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1609
Video ligjerata Islami12prej Wed 24 Nov 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1014
Video ligjerata 2943-66prej Tue 1 Apr 2014 - 17:19
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta839
Video ligjerata 2943-66prej Sat 8 Mar 2014 - 14:02
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta746
Video ligjerata 2943-66prej Sat 8 Mar 2014 - 0:46
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin692
Video ligjerata Islami12prej Tue 26 Nov 2013 - 22:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta687
Video ligjerata 2943-66prej Mon 18 Nov 2013 - 19:45
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta798
Video ligjerata 2943-66prej Sun 3 Nov 2013 - 20:57
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta815
Video ligjerata 2943-66prej Fri 1 Nov 2013 - 23:45
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta692
Video ligjerata 2943-66prej Sat 19 Oct 2013 - 21:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin629
Video ligjerata Islami12prej Fri 18 Oct 2013 - 22:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin687
Video ligjerata Islami12prej Sun 13 Oct 2013 - 22:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin627
Video ligjerata Islami12prej Sun 13 Oct 2013 - 22:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta996
Video ligjerata 2943-66prej Sat 12 Oct 2013 - 23:03
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta1029
Video ligjerata 2943-66prej Thu 10 Oct 2013 - 18:08
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta630
Video ligjerata 2943-66prej Sat 5 Oct 2013 - 21:54
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta698
Video ligjerata 2943-66prej Sat 5 Oct 2013 - 21:01
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane812
Video ligjerata 518-56prej Sun 23 Jun 2013 - 23:02
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin797
Video ligjerata Islami12prej Sun 2 Jun 2013 - 20:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja971
Video ligjerata 2807-49prej Sat 26 Jan 2013 - 22:42
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin886
Video ligjerata Islami12prej Sat 29 Dec 2012 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1097
Video ligjerata Islami12prej Tue 27 Nov 2012 - 20:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1021
Video ligjerata Islami12prej Tue 27 Nov 2012 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma865
Video ligjerata 2822-19prej Thu 18 Oct 2012 - 16:11
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1330
Video ligjerata 2822-19prej Thu 18 Oct 2012 - 16:05
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin894
Video ligjerata Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1679
Video ligjerata Islami11prej Sun 19 Aug 2012 - 15:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi963
Video ligjerata Islami11prej Sat 18 Aug 2012 - 22:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1125
Video ligjerata Islami11prej Sat 28 Jul 2012 - 20:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane923
Video ligjerata 518-56prej Tue 24 Jul 2012 - 1:20
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi941
Video ligjerata Islami11prej Thu 19 Jul 2012 - 12:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi843
Video ligjerata 56-31prej Sat 2 Jun 2012 - 14:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi801
Video ligjerata Islami11prej Wed 7 Mar 2012 - 19:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin919
Video ligjerata Islami12prej Fri 2 Mar 2012 - 10:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi788
Video ligjerata Islami11prej Fri 24 Feb 2012 - 17:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1560
Video ligjerata Islami11prej Thu 16 Feb 2012 - 17:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi760
Video ligjerata Islami11prej Mon 13 Feb 2012 - 20:18
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi813
Video ligjerata Islami11prej Mon 23 Jan 2012 - 22:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3aksa1807
Video ligjerata Allahs10prej Mon 23 Jan 2012 - 1:50
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2617
Video ligjerata Islami11prej Mon 2 Jan 2012 - 19:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli901
avatarprej Fri 30 Dec 2011 - 22:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1177
Video ligjerata Islami11prej Fri 23 Dec 2011 - 0:37
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Engjull972
avatarprej Tue 20 Dec 2011 - 21:22
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Engjull1019
avatarprej Tue 20 Dec 2011 - 21:06
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata 0Engjull1168
avatarprej Tue 20 Dec 2011 - 8:54
Engjull Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1003
Video ligjerata Islami12prej Sun 18 Dec 2011 - 17:35
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI924
Video ligjerata Islami12prej Sun 18 Dec 2011 - 17:30
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI972
Video ligjerata Islami12prej Sun 18 Dec 2011 - 17:28
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI930
Video ligjerata Islami12prej Sun 18 Dec 2011 - 17:26
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI958
Video ligjerata Islami12prej Sun 18 Dec 2011 - 17:24
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI1027
Video ligjerata Islami12prej Sat 17 Dec 2011 - 7:47
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0AFET BEADINI887
Video ligjerata Islami12prej Sat 17 Dec 2011 - 7:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire