islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
As`habët r.a EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
As`habët r.a EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
As`habët r.a EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
As`habët r.a EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
As`habët r.a EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
As`habët r.a EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
As`habët r.a EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
As`habët r.a EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
As`habët r.a EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
As`habët r.a EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
As`habët r.a EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
As`habët r.a EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
As`habët r.a EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
As`habët r.a EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
As`habët r.a EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
As`habët r.a EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
As`habët r.a EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
As`habët r.a EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
As`habët r.a EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
As`habët r.a EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
As`habët r.a EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
As`habët r.a EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
As`habët r.a EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
As`habët r.a EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
As`habët r.a EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
As`habët r.a EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
As`habët r.a EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
As`habët r.a EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin355
As`habët r.a Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin322
As`habët r.a Islami12prej Mon 4 Mar 2019 - 14:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin283
As`habët r.a Islami12prej Sun 24 Aug 2014 - 22:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin388
As`habët r.a Islami12prej Sat 22 Feb 2014 - 20:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin419
As`habët r.a Islami12prej Sat 22 Jun 2013 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin416
As`habët r.a Islami12prej Tue 18 Jun 2013 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi456
As`habët r.a Islami11prej Tue 18 Jun 2013 - 21:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi640
avatarprej Fri 26 Apr 2013 - 21:32
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi461
As`habët r.a Islami11prej Fri 5 Apr 2013 - 23:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma421
As`habët r.a 2822-19prej Mon 15 Oct 2012 - 18:38
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin507
As`habët r.a Islami12prej Thu 27 Sep 2012 - 17:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1181
As`habët r.a Islami12prej Wed 22 Aug 2012 - 20:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi983
As`habët r.a Islami11prej Mon 16 Jul 2012 - 11:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar501
As`habët r.a Divers_74prej Fri 15 Jun 2012 - 17:10
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar575
As`habët r.a Divers_74prej Thu 14 Jun 2012 - 19:16
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin558
As`habët r.a Islami12prej Mon 23 Apr 2012 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2566
As`habët r.a Islami12prej Tue 10 Jan 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin714
As`habët r.a Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin612
As`habët r.a Islami12prej Sat 10 Dec 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin733
As`habët r.a Islami12prej Sat 3 Dec 2011 - 10:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Ummu Amar903
As`habët r.a 1178-99prej Fri 11 Nov 2011 - 15:26
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar771
As`habët r.a Divers_74prej Fri 11 Nov 2011 - 11:12
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi728
As`habët r.a Islami11prej Wed 9 Nov 2011 - 20:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi890
As`habët r.a 56-31prej Tue 4 Oct 2011 - 14:50
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1039
As`habët r.a Islami12prej Sat 17 Sep 2011 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin985
As`habët r.a Islami12prej Sun 14 Aug 2011 - 3:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1272
As`habët r.a Islami12prej Sat 6 Aug 2011 - 15:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1370
As`habët r.a Jj10prej Sun 5 Jun 2011 - 9:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1241
avatarprej Wed 11 May 2011 - 23:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1091
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:49
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1204
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1259
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:48
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1179
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:47
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1180
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1126
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:46
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1414
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:45
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Robi I Allahut1254
avatarprej Tue 22 Mar 2011 - 15:44
Robi I Allahut Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1187
As`habët r.a Islami12prej Sat 19 Feb 2011 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1116
As`habët r.a Divers_30prej Mon 3 Jan 2011 - 20:02
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin1135
As`habët r.a Islami12prej Mon 6 Dec 2010 - 9:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1541
avatarprej Sun 28 Nov 2010 - 14:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1447
As`habët r.a Jj10prej Sat 25 Sep 2010 - 12:32
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Aliu r.a dhe çifuti
 
0Gast1144
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:26
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tavus iben Kisani
 
0Gast1107
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:24
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Abdullah iben Alij El-Abasi
 
0Gast1312
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:23
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nje njeri i devotshem
 
0Gast1346
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:22
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ebu Bekri r.a
 
0Gast1208
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:21
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ndihma kunder armiqve
 
0Gast1147
As`habët r.a Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 3:19
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1159
As`habët r.a Islami10prej Tue 27 Jul 2010 - 20:04
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1124
As`habët r.a Jj10prej Sat 24 Jul 2010 - 2:19
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire