islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin305
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin199
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Mon 25 Feb 2019 - 13:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin615
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 2 Nov 2014 - 19:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin642
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sat 9 Aug 2014 - 14:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin730
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 8 Jun 2014 - 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin758
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Tue 26 Nov 2013 - 22:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli932
avatarprej Sun 27 Oct 2013 - 17:09
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin775
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 13 Jan 2013 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma810
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19prej Sat 20 Oct 2012 - 16:49
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma804
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19prej Wed 17 Oct 2012 - 19:44
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma1437
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 2822-19prej Tue 16 Oct 2012 - 20:44
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1043
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11prej Sat 16 Jun 2012 - 12:38
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar812
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74prej Fri 15 Jun 2012 - 17:15
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin945
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 3 Jun 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin942
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Fri 6 Apr 2012 - 17:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1669
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Wed 7 Mar 2012 - 23:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1198
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74prej Sat 3 Dec 2011 - 15:55
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar2386
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Divers_74prej Tue 1 Nov 2011 - 11:32
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1607
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Thu 6 Oct 2011 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1502
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Thu 6 Oct 2011 - 10:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1249
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 227-23prej Wed 5 Oct 2011 - 11:07
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1318
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 2 Oct 2011 - 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1988
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 2 Oct 2011 - 12:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1335
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 2 Oct 2011 - 12:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1470
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11prej Thu 22 Sep 2011 - 1:13
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2104
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Wed 21 Sep 2011 - 1:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1602
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami11prej Mon 19 Sep 2011 - 10:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2388
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Allahm12prej Wed 14 Sep 2011 - 13:03
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1296
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 11 Sep 2011 - 20:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1397
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sat 10 Sep 2011 - 14:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1560
avatarprej Sat 20 Aug 2011 - 12:59
leontina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2162
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 1-11prej Tue 22 Feb 2011 - 7:48
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1568
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Sun 23 Jan 2011 - 15:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1872
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10prej Sun 23 Jan 2011 - 8:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2388
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10prej Sun 19 Dec 2010 - 17:13
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1709
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10prej Sun 28 Nov 2010 - 15:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1688
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami10prej Wed 24 Nov 2010 - 20:12
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2396
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10prej Thu 5 Aug 2010 - 14:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
hadith
 
2mumina1982
avatarprej Thu 5 Aug 2010 - 11:50
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1801
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10prej Wed 4 Aug 2010 - 18:13
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1626
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10prej Tue 3 Aug 2010 - 9:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1827
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Jj10prej Sat 31 Jul 2010 - 14:01
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor3039
avatarprej Sun 25 Jul 2010 - 12:02
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1742
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31prej Sun 18 Jul 2010 - 14:27
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Hafezat1832
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 334-48prej Tue 13 Jul 2010 - 11:52
Hafezat Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1596
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31prej Mon 28 Jun 2010 - 19:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1697
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 56-31prej Mon 28 Jun 2010 - 19:28
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1990
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s Islami12prej Fri 25 Jun 2010 - 17:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro3132
Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s 252-47prej Tue 22 Jun 2010 - 17:34
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1739
avatarprej Mon 21 Jun 2010 - 18:43
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire