islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Teknologji dhe Shkencë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Teknologji dhe Shkencë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Teknologji dhe Shkencë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Teknologji dhe Shkencë EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin27
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 16 Oct 2019 - 4:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin312
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 7 Apr 2019 - 19:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin335
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 31 Mar 2019 - 13:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin239
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin202
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin227
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 15:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin268
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 3 Mar 2019 - 14:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin461
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 26 Apr 2015 - 18:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin464
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 24 Jan 2015 - 15:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin407
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 8 Nov 2014 - 20:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin393
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 6 Nov 2014 - 20:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin646
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 12 Sep 2014 - 22:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin787
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 8 May 2014 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin520
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 22 Feb 2014 - 20:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin497
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 21 Feb 2014 - 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin523
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Thu 20 Feb 2014 - 16:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin533
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 19 Feb 2014 - 14:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin677
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 10 Feb 2014 - 23:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin530
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 26 Nov 2013 - 22:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin572
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 9 Nov 2013 - 20:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Admin525
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 2 Oct 2013 - 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin510
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 22 Jul 2013 - 19:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin684
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 1 Jun 2013 - 18:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin627
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 27 Apr 2013 - 17:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin579
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 3 Apr 2013 - 0:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi579
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Sun 10 Mar 2013 - 20:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin750
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 1 Jan 2013 - 20:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin624
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 15 Dec 2012 - 9:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1284
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 8:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin593
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin583
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1021
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Wed 17 Oct 2012 - 23:27
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin653
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 8 Oct 2012 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin665
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 29 Sep 2012 - 12:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin644
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Tue 25 Sep 2012 - 12:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin649
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 15 Sep 2012 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin680
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 19:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin800
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 3 Sep 2012 - 14:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin953
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sat 2 Jun 2012 - 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin693
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Fri 1 Jun 2012 - 20:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1086
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 27 May 2012 - 10:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin705
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 23 Apr 2012 - 10:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin697
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 18 Mar 2012 - 12:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi710
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Thu 15 Mar 2012 - 5:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi915
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 16:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin593
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin685
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 19:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin746
Teknologji dhe Shkencë Islami11prej Fri 24 Feb 2012 - 17:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin795
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 22 Feb 2012 - 0:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin634
Teknologji dhe Shkencë Islami12prej Wed 1 Feb 2012 - 12:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire