islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Audio Ilahie EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Audio Ilahie EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Audio Ilahie EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Audio Ilahie EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Audio Ilahie EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Audio Ilahie EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Audio Ilahie EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Audio Ilahie EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Audio Ilahie EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Audio Ilahie EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Audio Ilahie EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Audio Ilahie EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Audio Ilahie EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Audio Ilahie EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Audio Ilahie EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Audio Ilahie EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Audio Ilahie EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Audio Ilahie EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Audio Ilahie EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Audio Ilahie EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Audio Ilahie EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Audio Ilahie EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Audio Ilahie EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Audio Ilahie EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Audio Ilahie EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Audio Ilahie EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Audio Ilahie EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Audio Ilahie EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 1Admin587
avatarprej Sat 22 Feb 2014 - 18:24
nasir78 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin491
Audio Ilahie Islami12prej Fri 29 Nov 2013 - 1:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin474
Audio Ilahie Islami12prej Thu 28 Nov 2013 - 23:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin513
Audio Ilahie Islami12prej Thu 28 Nov 2013 - 1:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin437
Audio Ilahie Islami12prej Mon 25 Nov 2013 - 3:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin633
avatarprej Wed 26 Dec 2012 - 23:34
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin444
Audio Ilahie Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 15:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin450
Audio Ilahie Islami12prej Thu 6 Dec 2012 - 11:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin603
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 21:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin494
avatarprej Tue 15 May 2012 - 18:06
elsaida Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi535
Audio Ilahie 1178-99prej Sat 31 Dec 2011 - 22:23
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin404
Audio Ilahie Islami12prej Tue 11 Oct 2011 - 11:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin542
Audio Ilahie 161-29prej Sat 18 Jun 2011 - 9:56
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin3035
Audio Ilahie Islami12prej Fri 28 Sep 2012 - 16:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin482
Audio Ilahie Islami12prej Sat 15 Sep 2012 - 16:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin509
Audio Ilahie Islami12prej Sun 31 Jan 2010 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin432
Audio Ilahie Islami12prej Fri 3 Jul 2009 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin906
Audio Ilahie Islami12prej Fri 30 May 2014 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin379
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Dec 2012 - 18:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin368
Audio Ilahie Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 11:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin372
Audio Ilahie Islami12prej Tue 25 Sep 2012 - 10:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3511
Audio Ilahie Islami12prej Sun 9 Sep 2012 - 13:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor353
Audio Ilahie Islami12prej Sun 15 Apr 2012 - 12:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin436
Audio Ilahie Islami12prej Mon 2 Jan 2012 - 11:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin429
Audio Ilahie Islami12prej Sat 12 Nov 2011 - 1:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin513
avatarprej Sat 5 Nov 2011 - 22:58
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin365
Audio Ilahie Islami12prej Wed 19 Oct 2011 - 12:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa494
Audio Ilahie 161-29prej Thu 13 Oct 2011 - 10:30
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa459
Audio Ilahie 161-29prej Tue 27 Sep 2011 - 13:57
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ilirjakupi371
Audio Ilahie Allahm10prej Thu 22 Sep 2011 - 23:19
Ilirjakupi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin499
Audio Ilahie Islami12prej Sat 17 Sep 2011 - 16:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa429
Audio Ilahie 161-29prej Mon 12 Sep 2011 - 12:03
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa455
Audio Ilahie Allahm12prej Thu 8 Sep 2011 - 13:31
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin395
Audio Ilahie Islami12prej Sat 2 Jul 2011 - 20:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa424
Audio Ilahie 161-29prej Tue 28 Jun 2011 - 18:05
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin367
Audio Ilahie Islami12prej Tue 31 May 2011 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin359
Audio Ilahie Islami12prej Wed 11 May 2011 - 12:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor407
Audio Ilahie Jj10prej Sun 24 Apr 2011 - 14:05
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin434
avatarprej Mon 7 Feb 2011 - 22:24
Sara-Luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin362
Audio Ilahie Islami12prej Mon 7 Feb 2011 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin439
avatarprej Mon 27 Dec 2010 - 9:14
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Burim-Sherifi452
Audio Ilahie Islami10prej Tue 21 Dec 2010 - 21:39
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor356
Audio Ilahie Jj10prej Fri 10 Dec 2010 - 9:25
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor370
Audio Ilahie Jj10prej Mon 6 Dec 2010 - 10:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Kujdes:Ilahit janë me muzik kush nuk i don le mos ti ngjon e neve mos te na fajson..No coment
 
5Vizitor403
Audio Ilahie Jj10prej Mon 6 Dec 2010 - 9:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi409
Audio Ilahie Islami10prej Fri 19 Nov 2010 - 21:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 2Admin397
Audio Ilahie Islami12prej Sun 14 Nov 2010 - 20:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin463
Audio Ilahie Islami10prej Wed 10 Nov 2010 - 14:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin404
Audio Ilahie Jj10prej Mon 1 Nov 2010 - 8:38
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Admin356
Audio Ilahie Islami12prej Sun 31 Oct 2010 - 19:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin479
avatarprej Wed 8 Sep 2010 - 0:34
baki1980 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin375
Audio Ilahie Islami12prej Sun 29 Aug 2010 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin376
avatarprej Sat 21 Aug 2010 - 22:53
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin521
avatarprej Sat 7 Aug 2010 - 18:06
keri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast448
Audio Ilahie Jj10prej Wed 28 Jul 2010 - 10:14
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ilahiej Arabe 2010 (Audio)
 
0Admin388
Audio Ilahie Islami12prej Mon 5 Jul 2010 - 20:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor394
Audio Ilahie Jj10prej Sun 6 Jun 2010 - 13:18
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor461
Audio Ilahie Jj10prej Thu 3 Jun 2010 - 11:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor362
Audio Ilahie Jj10prej Wed 5 May 2010 - 17:49
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor383
Audio Ilahie Jj10prej Thu 22 Apr 2010 - 16:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor455
Audio Ilahie Jj10prej Wed 14 Apr 2010 - 19:57
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 11Admin621
Audio Ilahie Islami12prej Sat 19 Dec 2009 - 20:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin452
Audio Ilahie Islami12prej Sat 21 Nov 2009 - 8:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire