islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Ajetet e Dites EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Ajetet e Dites EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Ajetet e Dites EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Ajetet e Dites EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Ajetet e Dites EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Ajetet e Dites EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Ajetet e Dites EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Ajetet e Dites EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Ajetet e Dites EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ajetet e Dites EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Ajetet e Dites EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ajetet e Dites EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ajetet e Dites EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ajetet e Dites EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ajetet e Dites EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ajetet e Dites EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ajetet e Dites EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ajetet e Dites EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ajetet e Dites EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ajetet e Dites EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ajetet e Dites EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ajetet e Dites EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ajetet e Dites EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ajetet e Dites EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ajetet e Dites EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ajetet e Dites EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ajetet e Dites EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Ajetet e Dites EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3000 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri giannitifeki@gmail.com

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin436
Ajetet e Dites Islami12prej Wed 20 Mar 2019 - 21:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin326
Ajetet e Dites Islami12prej Tue 19 Mar 2019 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin249
Ajetet e Dites Islami12prej Mon 18 Mar 2019 - 18:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin217
Ajetet e Dites Islami12prej Sat 16 Mar 2019 - 21:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin198
Ajetet e Dites Islami12prej Fri 15 Mar 2019 - 20:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin273
Ajetet e Dites Islami12prej Thu 14 Mar 2019 - 21:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin203
Ajetet e Dites Islami12prej Wed 13 Mar 2019 - 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin269
Ajetet e Dites Islami12prej Tue 5 Mar 2019 - 16:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin966
Ajetet e Dites Islami12prej Thu 13 Nov 2014 - 20:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 9Mr.Uzeir-Ibrahimi1568
Ajetet e Dites 56-31prej Wed 6 Aug 2014 - 19:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta734
Ajetet e Dites 2943-66prej Wed 16 Apr 2014 - 22:43
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1306
Ajetet e Dites 56-31prej Fri 7 Feb 2014 - 15:30
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi671
Ajetet e Dites 56-31prej Thu 6 Feb 2014 - 12:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta756
Ajetet e Dites 2943-66prej Thu 9 Jan 2014 - 16:09
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin664
Ajetet e Dites Islami12prej Mon 30 Dec 2013 - 12:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta781
Ajetet e Dites 2943-66prej Sun 24 Nov 2013 - 19:11
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta607
Ajetet e Dites 2943-66prej Sat 23 Nov 2013 - 14:44
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta628
Ajetet e Dites 2943-66prej Tue 19 Nov 2013 - 22:10
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1rezarta1031
Ajetet e Dites 2943-66prej Wed 13 Nov 2013 - 20:55
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 21Mr.Uzeir-Ibrahimi1625
Ajetet e Dites 56-31prej Tue 29 Oct 2013 - 10:51
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin922
Ajetet e Dites 56-31prej Tue 15 Jan 2013 - 11:15
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin782
Ajetet e Dites Islami12prej Mon 10 Dec 2012 - 8:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin763
Ajetet e Dites Islami12prej Wed 5 Dec 2012 - 8:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin756
Ajetet e Dites Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 8:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi883
Ajetet e Dites 56-31prej Thu 2 Aug 2012 - 1:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin893
Ajetet e Dites Islami12prej Tue 29 May 2012 - 10:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin961
Ajetet e Dites 2569-35prej Sun 27 May 2012 - 11:24
selvete seferi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin918
Ajetet e Dites Islami12prej Tue 22 May 2012 - 9:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin866
Ajetet e Dites Islami12prej Mon 21 May 2012 - 9:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin875
Ajetet e Dites Islami12prej Sun 20 May 2012 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin914
Ajetet e Dites Islami12prej Sat 19 May 2012 - 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin737
Ajetet e Dites Islami12prej Tue 1 May 2012 - 8:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin667
Ajetet e Dites Islami12prej Sat 14 Apr 2012 - 11:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi678
Ajetet e Dites Islami11prej Sun 18 Mar 2012 - 23:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi950
Ajetet e Dites 56-31prej Fri 17 Feb 2012 - 22:06
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 27Mr.Uzeir-Ibrahimi4687
Ajetet e Dites 56-31prej Mon 13 Feb 2012 - 22:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin755
Ajetet e Dites Islami12prej Wed 8 Feb 2012 - 11:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi801
Ajetet e Dites Islami11prej Wed 18 Jan 2012 - 9:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0REJHANA-ENSAR1386
Ajetet e Dites 1-11prej Mon 19 Dec 2011 - 23:57
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
bashkepunoni ne pune te mira
 
0hixhabi1402
avatarprej Mon 24 Oct 2011 - 13:32
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
O ju besimtare
 
0hixhabi1391
avatarprej Mon 17 Oct 2011 - 13:14
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1735
Ajetet e Dites Allahm12prej Sat 1 Oct 2011 - 11:25
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1552
Ajetet e Dites 1178-99prej Tue 20 Sep 2011 - 12:14
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0besiminezemer4855
Ajetet e Dites Allahm12prej Fri 16 Sep 2011 - 10:18
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
ajet i besimit
 
0hixhabi1542
avatarprej Wed 14 Sep 2011 - 10:36
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran 0besiminezemer3466
Ajetet e Dites Allahm12prej Wed 7 Sep 2011 - 16:02
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 29Bona4777
Ajetet e Dites 227-23prej Thu 21 Jul 2011 - 20:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1769
Ajetet e Dites 56-31prej Wed 4 May 2011 - 15:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1680
Ajetet e Dites 56-31prej Sun 17 Apr 2011 - 12:00
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1598
Ajetet e Dites 56-31prej Sat 16 Apr 2011 - 11:15
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire