islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Audio Ligjerata EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Audio Ligjerata EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Audio Ligjerata EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Audio Ligjerata EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Audio Ligjerata EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Audio Ligjerata EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Audio Ligjerata EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Audio Ligjerata EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Audio Ligjerata EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Audio Ligjerata EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Audio Ligjerata EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Audio Ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Audio Ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Audio Ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Audio Ligjerata EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Audio Ligjerata EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Audio Ligjerata EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Audio Ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Audio Ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Audio Ligjerata EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Audio Ligjerata EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Audio Ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Audio Ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Audio Ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Audio Ligjerata EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Audio Ligjerata EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Audio Ligjerata EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Audio Ligjerata EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault
Ligjerata mp3 nga Jakup Hasipi{Allahu emëshiroft}
 
11Admin10021
Audio Ligjerata Islami12prej Thu 12 Feb 2015 - 18:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Zudi Fejzuli///Tema e mbajtur ne diten e Kurba Bajramit!
 
0Zudi Fejzuli1057
avatarprej Fri 29 Nov 2013 - 21:20
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin2105
Audio Ligjerata Islami12prej Sun 2 Jun 2013 - 12:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin7754
Audio Ligjerata Islami12prej Sun 16 Dec 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 14Admin6048
Audio Ligjerata Islami12prej Fri 30 Nov 2012 - 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12Admin4668
Audio Ligjerata Islami12prej Thu 1 Nov 2012 - 0:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2931
Audio Ligjerata Allahm10prej Wed 24 Oct 2012 - 18:48
Ilirjakupi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2641
avatarprej Wed 11 Jul 2012 - 14:38
lindita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1674
Audio Ligjerata Islami12prej Sun 17 Jun 2012 - 11:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa3588
Audio Ligjerata 161-29prej Thu 8 Sep 2011 - 8:02
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1357
Audio Ligjerata Islami12prej Sun 5 Jun 2011 - 8:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1242
Audio Ligjerata Islami12prej Sun 5 Jun 2011 - 7:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1274
Audio Ligjerata Islami12prej Tue 31 May 2011 - 11:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1402
Audio Ligjerata Islami12prej Mon 16 May 2011 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1214
avatarprej Sat 14 May 2011 - 18:29
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1238
Audio Ligjerata Islami12prej Wed 11 May 2011 - 10:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1199
Audio Ligjerata Islami12prej Sat 7 May 2011 - 20:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1197
Audio Ligjerata Islami10prej Wed 4 May 2011 - 10:34
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1247
Audio Ligjerata Islami12prej Mon 2 May 2011 - 9:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1450
Audio Ligjerata Islami12prej Sat 23 Apr 2011 - 21:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Shefqet Krasniqi
 
2besimi51247
Audio Ligjerata Jj10prej Fri 1 Apr 2011 - 15:22
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata
ligjerat
 
0Vizitor1439
Audio Ligjerata Jj10prej Fri 4 Mar 2011 - 15:07
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1612
Audio Ligjerata 161-29prej Sun 12 Dec 2010 - 12:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ligjerata 3Admin1902
Audio Ligjerata Islami10prej Fri 29 Oct 2010 - 20:59
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Admin2847
Audio Ligjerata Islami12prej Mon 27 Sep 2010 - 11:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1923
Audio Ligjerata Islami10prej Tue 22 Jun 2010 - 9:14
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
eMRAT E LIGJERATAVE JANë Të SHëNUARA MBI FOT
 
0Admin3270
Audio Ligjerata Islami12prej Tue 27 Apr 2010 - 8:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ahiret1397
Audio Ligjerata 135-29prej Wed 14 Apr 2010 - 19:29
ahiret Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3488
Audio Ligjerata Islami12prej Tue 1 Dec 2009 - 10:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2307
Audio Ligjerata Islami12prej Wed 18 Nov 2009 - 21:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin4364
Audio Ligjerata Islami12prej Thu 23 Jul 2009 - 9:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire