islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Ilahi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Ilahi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Ilahi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Ilahi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Ilahi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Ilahi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Ilahi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Ilahi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Ilahi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ilahi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Ilahi - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ilahi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ilahi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ilahi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ilahi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ilahi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ilahi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ilahi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ilahi - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ilahi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ilahi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ilahi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ilahi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ilahi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ilahi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Ilahi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 151 matches for Ilahi

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi e këndshme - Bab al Nas (Dyert e njerëzve) me përkthim.


Video Ilahije1Admine-Meli780Thu 28 Feb 2019 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Adem Ramadani paraqitet me ilahi të re - Qabe moj e bukur je..


Video Ilahije0Shemsi361Wed 24 Sep 2014 - 18:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ilahije] Safet Rizaj - Palestine (Official Video 2o14 ᴴᴰ) ilahi Nasheed


Video Ilahije0Admin334Mon 18 Aug 2014 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ILAHI E RE "JETIMI"


Video Ilahije0Shemsi406Thu 3 Apr 2014 - 16:59
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi - Ezani kurrë nuk ka me u ndal - Besmir Kruta


Video Ilahije0Admin467Tue 4 Feb 2014 - 11:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ilahi që të bën të qash dhe që ta këkaq zemrën


Video Ilahije0Shemsi412Tue 29 Oct 2013 - 20:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ilahije] Aziz Murati, Beqir Aliu & Adnan Daci - ilahi ne kto caste te bajramit live ne emisionin konaku


Video Ilahije0Admin454Mon 14 Oct 2013 - 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ndalu rini..(ILAHI)...Burim Sherifi


Video Ilahije1rezarta544Mon 7 Oct 2013 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ilahije] R4BIA Syria (Ilahi e re)


Video Ilahije0Admin419Sun 6 Oct 2013 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Dil o Shpirt - Ilahi e re - Ferki Shala


Video Ilahije0Admin485Sat 4 May 2013 - 18:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nëna - Ilahi shume e bukur !.


Video Ilahije0Shemsi397Mon 1 Apr 2013 - 10:57
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Sa i Bukur Duhet të Jesh Ti ᴴᴰ | ilahi (Titra Shqip)


Video Ilahije0Shemsi449Sun 10 Mar 2013 - 12:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Eci natën i vetmuar!! Ilahi me titra shqip - سار بالليل وحيدا


Video Ilahije0Shemsi420Mon 25 Feb 2013 - 22:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mensur Kadriu -All-llahu na krijoi- ilahi 2012


Video Ilahije0Admin446Thu 13 Dec 2012 - 11:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi nga Aziz Murati - Sexhadja e nënës (Video)


Video Ilahije2Admin386Thu 13 Dec 2012 - 8:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Lutem në Tiranë lutem në Prishtinë (Ilahi)


Video Ilahije0Admin451Wed 12 Dec 2012 - 20:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Shaqir Cervadiku - O Zoti im i Madh : ilahi 2012


Video Ilahije0Shemsi392Thu 22 Nov 2012 - 16:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ilahi me nje zë te bukur - xhamia e Lozanes - Zvicërr - Kasim Duklini


Video Ilahije0aksaja439Fri 16 Nov 2012 - 15:30
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kurban Bajrami - Ilahi nga Nusret Kurtishi (Video)


Video Ilahije0Admin294Fri 26 Oct 2012 - 0:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  O Allah - Ilahi me titra shqip (Nasheed)


Video Ilahije0Ummu Essma317Thu 18 Oct 2012 - 16:18
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Avdush Krosa - Kujdes Syrin ilahije me muzik (Ilahi 2012)


Video Ilahije0Admin273Wed 3 Oct 2012 - 10:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 I mire Adem Ramadani New Albvum 2012 Kolazh me ilahi(Së bashku për ju)


Audio Ilahie3Admin3038Fri 28 Sep 2012 - 16:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ah sikur të ishe më i gjatë o Ramazan - Ilahi me titra shqip


Ilahijet e Ramazanit0Shemsi1489Thu 27 Sep 2012 - 9:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ILAHI: Në mbrojtje të Muhamedit alejhi selam - ME TITRA SHQIP


Video Ilahije0Admin316Fri 21 Sep 2012 - 9:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  EMOCIONUESE - Mbikqyrësi i Jetimit - Ilahi me titra ship


Video Ilahije0Shemsi262Sun 16 Sep 2012 - 19:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Maher zain , Ilahi per Muhamedin a.s


Video Ilahije0Admin314Sun 16 Sep 2012 - 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  SAFET RIZAJ - Me fal Allah (Forgive me Allah) NeW ilahi 2012


Video Ilahije0Admin3531Tue 28 Aug 2012 - 21:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Si mund të Mohosh! | Video ilahi (Titra Shqip) ᴴᴰ


Video Ilahije0Shemsi280Sat 25 Aug 2012 - 21:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ILAHI - Para Allahut kemi me dal


Video Ilahije0Admin291Fri 24 Aug 2012 - 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi e re- Nusret Kurtishi - Më zgjat dorën-2012


Video Ilahije0Shemsi304Fri 27 Jul 2012 - 0:43
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Bujamin Bajrami - Jetimi (ILAHI) [Official Video HD]


Video Ilahije0Admin307Wed 25 Jul 2012 - 14:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ramazani Ilahi nga Ali Berisha 2012


Video Ilahije0Admin288Sun 22 Jul 2012 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi DUET - Shejkh Meshary dhe nje moter ! - ,,Ja Rrahman''....


Video Ilahije0Shemsi299Fri 20 Jul 2012 - 20:41
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Cila eshte ILAHIJA qe po degjoni per momentin ? Njekohesisht mund dhe te pershendetin anetarin me ndonje ILAHI


Video Ilahije0Jasemina306Sun 22 Apr 2012 - 12:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nje Ilahi Arabishte per KOSOVEN


Video Ilahije0Shemsi264Tue 20 Mar 2012 - 20:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi Wonderful Islamic Nasheed - Understanding & Patience


Video Ilahije0Shemsi229Sun 26 Feb 2012 - 14:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nena ime- Ilahi shume e bukur e perkthyer ne shqip dedikuar nenes!


Video Ilahije1Shemsi288Sun 19 Feb 2012 - 10:40
Love Islam Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi - Allahu te pershendeti ty


Video Ilahije0Shemsi242Sun 12 Feb 2012 - 21:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Meda Ilahi U zgjova... Ilahi Meda (Official HD)


Video Ilahije0Admine-Meli319Wed 8 Feb 2012 - 15:35
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Qaj për Sirinë e dashur - Ilahi nga Meshary Rashid


Video Ilahije1Shemsi244Wed 8 Feb 2012 - 14:19
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ilahi - Ditelindja e Pejgamberit a.s.


Video Ilahije0Admin230Fri 3 Feb 2012 - 22:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Subhanallah, سبحان الله La ilaha il allah- Nasheed -Ilahi qe te shton imanin dhe te knaq shpirtin..ndegjo mos le pa e ndegju!!!


Video Ilahije2Burim-Sherifi297Sat 7 Jan 2012 - 16:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  ilahi e bukur - Muhammad Nabeena Arabic Naat


Video Ilahije0aksa223Thu 1 Dec 2011 - 9:16
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Ilahi e bukur ne gjuhen arabe


Video Ilahije0aksa268Wed 16 Nov 2011 - 9:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije

  ilahi arabe shum e mir


Video Ilahije0Islam Only Way251Tue 15 Nov 2011 - 2:01
Islam Only Way Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  festa e bajramit(ilahi)


Video Ilahije0hixhabi248Sun 6 Nov 2011 - 13:33
hixhabi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ju pershendes gjithe juve me kete Ilahi te bukur kenduar nga Ilaz Salihi(Admin)


Video Ligjerata nga youtue2Zudi Fejzuli1231Sun 30 Oct 2011 - 18:01
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Ilahi-Ti je feja e vërtetë - Adem Ramadani 2011


Video Ilahije2aksa291Tue 25 Oct 2011 - 15:38
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Ilahi e bukur - Festa te huaja mos festo.mp3


Audio Ilahie0aksa494Thu 13 Oct 2011 - 10:30
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  vellezerit xhaferi - ilahi te reja 2011


Video Ilahije3aksa299Thu 13 Oct 2011 - 10:12
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Kërce tek: