islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
filmi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
filmi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
filmi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
filmi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
filmi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
filmi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
filmi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
filmi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
filmi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
filmi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
filmi - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
filmi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
filmi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
filmi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
filmi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
filmi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
filmi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
filmi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
filmi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
filmi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
filmi - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
filmi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
filmi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
filmi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
filmi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
filmi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
filmi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
filmi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 55 matches for filmi

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  ***Rissi Rissi***Filmi serik Islam Hz.Omeri r.a u regullua komplet prej epizodes 1 deri epizodën e 30 për shiqim


Filma serik Islam32Admin10126Mon 25 Feb 2019 - 3:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam me titrat shqip "The Imam" (Imami) Serisht online


Filma Islam9Admin1805Tue 21 Apr 2015 - 14:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Filma serik Islam170Admin13011Fri 17 Apr 2015 - 1:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Filma serik Islam76Admin10456Sat 10 Jan 2015 - 22:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi - "Mesazhi" I DUBLUAR në SHQIP


Filma serik Islam6aksa3831Mon 18 Aug 2014 - 12:23
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Film i shkurt Islam] Emocionuese - FILMI QË TRONDITI DHE PËRLOTI BOTËN!


Filma të Shkurt Islam0Admin1005Mon 24 Feb 2014 - 22:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi i ri...New Film islam...Imam Buhari shiqone komplet


Filma Islam3Admin1275Tue 31 Dec 2013 - 17:13
haxhixhaxhi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Gostivarasit të mahnitur nga filmi turk “Selam”


Speciale0Admin868Tue 17 Dec 2013 - 22:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i ri Imam Muslimi pjesa 1


Filma Islam0Admin438Tue 17 Dec 2013 - 21:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum*****Së shpejti vjen në Forum Filmi "Imam Muslimi" Bazuar në histori të vërtet


Risi në Forum0Admin1405Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Merjemja e bekuar-Film serik Islam (12 epizoda komplet)


Filma serik Islam20Admin8023Thu 20 Jun 2013 - 22:15
vellau musliman Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim


Filma Islam18Admin943Sun 2 Jun 2013 - 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi.....Së shpejti në Forum vjen filmi "Imam Buhari"...


Risi në Forum2Admin1004Mon 13 May 2013 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i prodhuar nga Vëllazëria Myslimane nën sulm


Lajmet Ditore0Admin512Mon 18 Mar 2013 - 7:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire NEW -Filmi Islam ***Nga Erresira ne Drite***


Filma Islam9Shemsi1628Mon 4 Mar 2013 - 8:11
eoudrierclau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  Filmi Islam: "Haxhiu i vogël" me përkthim shqip Shkarko


Filma serik Islam7Admin6515Sat 26 Jan 2013 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam:Princi i cili egzaminoi (përmbushi) shpirtin e tij


Filma Islam5Admin1127Sun 13 Jan 2013 - 16:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi i Nuhit a.s sipas Kuranit pa përkthim në gjuhën Arabe


Filma Islam5Admin687Sun 6 Jan 2013 - 16:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale

  Filmi britanik që sfidon paragjykimet kundër muslimanëve


Aktualitete0Admin521Mon 31 Dec 2012 - 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pritet filmi 1 miliard dollarësh mbi jetën e Profetit Muhamed a.s.


Lajmet Ditore0Admin591Thu 20 Dec 2012 - 8:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Në Katar do të xhirohet filmi për Pejgamberin a.s.


Speciale0Admin880Thu 1 Nov 2012 - 1:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum:Së shpejti inshallah Filmi islam me titrat shqip "Fetihu 1453"


Risi në Forum0Admin1923Sat 29 Sep 2012 - 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ministri i jashtëm gjerman: Filmi i neveritshëm, liria e shprehjes duhet të ketë kufi


Lajmet Ditore0Shemsi512Sat 22 Sep 2012 - 15:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  A ekziston filmi “Pafajësia e myslimanëve”?


Speciale0Admin800Sat 22 Sep 2012 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi anti-Islam, aktorja padit regjisorin


Lajmet Ditore0Admin493Thu 20 Sep 2012 - 11:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi që fyen Muhamedin [alejhis-selam] dhe reagimet e muslimanëve Shkruar nga Dr. Shefqet Krasniqi E mërkurë, 19 Shtator 2012 01:20


Lajmet Ditore0Shemsi1349Wed 19 Sep 2012 - 15:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Resuli ynë dhe filmi ofendues - Hoxhë Enes Goga


Video Ligjerata nga youtue0Admin1259Sat 15 Sep 2012 - 21:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi - MESAZHI ISLAM


Filma serik Islam8aksa4911Fri 24 Aug 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pjese nga Filmi Etja dhe Uji i Zem-Zemit


Filma të Shkurt Islam0Admin1294Sun 1 Jul 2012 - 12:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Al-Azharin e shqetëson filmi për Pejgamberin e Zotit


Aktualitete0Admin635Sat 26 May 2012 - 21:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim


Filma Islam8Admin2686Sat 12 May 2012 - 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Islam:"Djali që pa ëndër vdekjen dhe dënimin në varr"(titrat shqip)


Filma Islam5Admin1391Wed 18 Apr 2012 - 12:59
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  vdekja pa iman (Pjes filmi dhe ligjerate shqip)


Video Projekte0Admin107Mon 16 Apr 2012 - 9:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi turk "Fetih 1453" thyen rekorde


Aktualitete0Admin1170Wed 22 Feb 2012 - 0:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik islam "Dera e fshehtësisë" (Ngjarja e gjashtë: Shpëtimi)


Filma serik Islam17Admin9999Wed 15 Feb 2012 - 23:32
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  RISSI SË SHPEJTI INSHALLAH NË FORUM FILMI ***NGA ERRESIRA NE DRITE***


Risi në Forum1Shemsi1324Fri 10 Feb 2012 - 11:12
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006


Filma serik Islam7Bona4105Wed 25 Jan 2012 - 9:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi së shpejti në Forumin Islam Islami eshte drite Filmi serik Isai a.s sipas Kur`anit me titrat shqip


Lajme dhe Lajmërime6Admin1966Thu 22 Sep 2011 - 9:51
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi islam Hilet e shejtanit


Filma Islam5aksa562Thu 8 Sep 2011 - 0:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Hz.Alis k.v me titrat shqip


Filma Islam2Admin551Thu 4 Aug 2011 - 14:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire Filmi Mesazhi (The Mesazh) I Dubluar në Shqip


Filma Islam3Admin548Wed 27 Jul 2011 - 17:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi komplet DVD - Al Chayma, la Soeur de lait du Prophète (saws)


Filma serik Islam0aksa1385Wed 18 May 2011 - 11:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Miral ndan hebrenjtë në SHBA


Lajme dhe Lajmërime0AFET BEADINI1321Wed 13 Apr 2011 - 10:38
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Filmi serik islam me titrat shqip - Babai i të Dërguarit a.s.


Filma serik Islam10aksa4070Fri 18 Mar 2011 - 10:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik me titrat shqip- Kalorësit pjesa e parë


Filma serik Islam0Admin2708Tue 1 Feb 2011 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  KV – Filisitnë: Filmi që zemëron anti-palestinezët


Lajmet Ditore0Vizitor1244Tue 1 Feb 2011 - 8:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Film Islam -Shejda pjesa e parë


Filma Islam6Admin1353Fri 21 Jan 2011 - 15:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]


Filma serik Islam31Admin8729Thu 20 Jan 2011 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi Dokumentar-Al-Gazali,Alkimisti i Lumturise!


Filma Islam0Burim-Sherifi496Wed 12 Jan 2011 - 21:16
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Mbretëria e Sylejmanit a.s.-Filmi ka filluar të shfaqet në nëntor të vitit 2010.


Lajme dhe Lajmërime0Admin1606Sun 2 Jan 2011 - 9:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: