islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
forum - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
forum - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
forum - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
forum - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
forum - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
forum - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
forum - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
forum - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
forum - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
forum - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
forum - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
forum - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
forum - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
forum - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
forum - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
forum - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
forum - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
forum - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
forum - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
forum - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
forum - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
forum - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
forum - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
forum - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
forum - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
forum - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
forum - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
forum - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 18 matches for forum

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Si te regjistroheni ne Forum?


Si të postoj në Forum1Admin554Thu 28 Feb 2019 - 17:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire[ Sondazh ] [Konkluz e sondazhit]Cilat nga rubrikat në Forum ju ka shti (bërë) që të antarësoheni?! (Konkludimi lexojeni)


Sondazhe Islame2Admin1560Tue 28 Oct 2014 - 22:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Postimet e Ditës në Forum 24.02.2014 E Hënë Të gjitha me një vend për lexim dhe shkarkim në format pdf


Postimet e Ditës0Admin1717Mon 24 Feb 2014 - 22:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire[ Sondazh ] [Pyetje Sondazh] Per nje forum me kualitativ!


Sondazhe Islame14Zudi Fejzuli1858Sun 1 Dec 2013 - 14:17
Kujtimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum*****Së shpejti vjen në Forum Filmi "Imam Muslimi" Bazuar në histori të vërtet


Risi në Forum0Admin1405Thu 28 Nov 2013 - 0:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi.....Së shpejti në Forum vjen filmi "Imam Buhari"...


Risi në Forum2Admin1004Mon 13 May 2013 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Udhëzim për anëtarët e ri të cilët jan regjistruar në Forum por nuk kyçen ja se si të identifikohen nëse nuk dinë??!!


Si të postoj në Forum0Admin1002Tue 2 Oct 2012 - 20:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi në Forum:Së shpejti inshallah Filmi islam me titrat shqip "Fetihu 1453"


Risi në Forum0Admin1923Sat 29 Sep 2012 - 13:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Rissi Rissi...Më të rejat në Forum nga Telefoni juaj iphone,androit,pa mos u kycur në forum


Risi në Forum0Admin899Wed 26 Sep 2012 - 9:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 Shume i mire[ Sondazh ] Si ju duket ecuria dhe postimet në Forum?


Sondazhe Islame1Admin1337Tue 1 May 2012 - 22:54
remziu kryeziu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Si postohet Foto në Forum...?


Si të postoj në Forum0Admin974Thu 29 Mar 2012 - 23:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

 [ Sondazh ] Sondazh drejtuar antarëve:Pse nuk hapni tema në Forum dhe të debatoni?


Sondazhe Islame6Admin1253Fri 23 Mar 2012 - 18:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  RISSI SË SHPEJTI INSHALLAH NË FORUM FILMI ***NGA ERRESIRA NE DRITE***


Risi në Forum1Shemsi1324Fri 10 Feb 2012 - 11:12
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Es-selamu alejkum...Ndihm për antarët e regjistruar në Forum por që nuk din të logiren apo nuk e din pasin këtu do ta paraqesim listëne plot të antarve që skan hi asnjëherë apo para shumë kohe!!!


Kërkoj ndihm3Admin1259Mon 6 Feb 2012 - 19:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje drejtuar Hoxhallarëve në Forum


Pyete Hoxhen1medinaa1663Sat 14 May 2011 - 19:22
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Udrejtohem adminave,supermoderatorev,dhe postuesve,mos futni ne forum cdo gjë.


Video ligjerata6Mr.Uzeir-Ibrahimi1672Wed 15 Dec 2010 - 13:38
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Kerkoj ndihm nga Tetovart qe jan ne forum?


Pyete Hoxhen4Gast1750Tue 21 Sep 2010 - 12:47
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Si të fitosh shum shpërblime me një vizit në forum (internet)


Tema0REJHANA-ENSAR1299Wed 7 Jul 2010 - 13:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: