islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
hoxhes - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
hoxhes - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
hoxhes - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
hoxhes - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
hoxhes - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
hoxhes - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
hoxhes - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
hoxhes - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
hoxhes - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
hoxhes - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
hoxhes - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
hoxhes - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
hoxhes - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
hoxhes - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
hoxhes - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
hoxhes - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
hoxhes - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
hoxhes - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
hoxhes - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
hoxhes - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
hoxhes - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
hoxhes - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
hoxhes - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
hoxhes - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
hoxhes - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
hoxhes - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
hoxhes - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
hoxhes - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 128 matches for hoxhes

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes: Pyetje ne lidhje me talakin?...Pyetje e fundit ne kete seri pyetjesh?


Pyete Hoxhen10mujo0073199Wed 17 Jun 2015 - 13:56
muammer_ademi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pytje hoxhes ...Namazi i vitrit ..


Pyete Hoxhen1rezarta882Sat 15 Mar 2014 - 13:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  pytje hoxhes


Pyete Hoxhen1saranda1143Sat 18 Jan 2014 - 10:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes: Mosrespektimi i gruas ndaj burrit?


Pyete Hoxhen1Eselam1279Wed 18 Dec 2013 - 14:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes se nderuar: Cka eshte sakalli sherifi


Pyete Hoxhen1pa emer1019Sat 14 Dec 2013 - 11:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..rreth imanit


Pyete Hoxhen2rezarta1204Thu 7 Nov 2013 - 23:36
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video reagim] Reagimi i Hoxhës Fatmir Latifi ndaj Presidentës së Zarfit JAHJAGA


Video Intervista0Admin969Sat 26 Oct 2013 - 23:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Nje informim] Numri i pyetjeve drejtuar hoxhes shkon ne 795! Behuni edhe ju pjes e ksaj rubrike.


Lajme dhe lajmërime.0Admin731Mon 21 Oct 2013 - 15:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..studimet ne juridik...


Pyete Hoxhen1rezarta860Tue 3 Sep 2013 - 15:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..Parate ne banke


Pyete Hoxhen3rezarta866Wed 28 Aug 2013 - 7:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..itikafi


Pyete Hoxhen2rezarta764Thu 1 Aug 2013 - 15:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  pyetje hoxhes se nderuar


Pyete Hoxhen3besiminezemer668Tue 9 Jul 2013 - 14:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes ...namazi i taravive


Pyete Hoxhen1rezarta1359Fri 5 Jul 2013 - 19:52
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes...perdorimi i arit apo floririt nga ana e femrave


Pyete Hoxhen1rezarta640Sun 23 Jun 2013 - 21:20
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:kush eshte valiu jem ?


Pyete Hoxhen1Amira693Thu 30 May 2013 - 21:13
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..veshja e femres ...


Pyete Hoxhen1rezarta1014Mon 13 May 2013 - 15:25
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes..Marja e abdesit..


Pyete Hoxhen1rezarta1025Thu 11 Apr 2013 - 18:51
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riaktuale

  Pyetje Hoxhes: Si te veproj me jeten time.


Pyete Hoxhen2arta sino1362Sun 7 Apr 2013 - 15:41
Shemsaaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes ,namazi i sabahut


Pyete Hoxhen1rezarta1182Fri 5 Apr 2013 - 15:33
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes ..Ditelindja...


Pyete Hoxhen1rezarta769Wed 3 Apr 2013 - 15:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  pyetje hoxhes se nderuar


Pyete Hoxhen5xhenetlinjeinshalla883Tue 19 Mar 2013 - 16:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes....


Pyete Hoxhen1rezarta774Sun 10 Mar 2013 - 13:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes rreth faljes se namazeve


Pyete Hoxhen1rezarta1144Thu 7 Mar 2013 - 13:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  pytje hoxhes


Pyete Hoxhen4blerim-swe1208Sun 24 Feb 2013 - 11:44
blerim-swe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ne jemi të Hoxhës, Hoxha është i yni - (udhëzimet e xhematit të një fshati )


Artikuj0Admin709Tue 29 Jan 2013 - 18:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:Tregime erotike


Pyete Hoxhen2biggi2820Tue 8 Jan 2013 - 18:46
biggi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Varrimi i hoxhës Osman Abazi


Personalitete Islam0Shemsi449Wed 12 Sep 2012 - 22:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  pyetje drejtuar hoxhes se nderuar


Pyete Hoxhen1besiminezemer1075Sat 18 Aug 2012 - 0:46
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam

  Pyetje Hoxhes


Pyete Hoxhen1Gjenisa-nisa Salihu957Fri 17 Aug 2012 - 1:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje drejtuar hoxhes se nderuar duke ju lutur te me jape pergjigjje sa me pare


Pyete Hoxhen1hixhabi693Fri 17 Aug 2012 - 1:16
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhës: Cfar kuptimi ka emri?


Pyete Hoxhen2dona9347Fri 13 Jul 2012 - 0:25
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhës:Sherim per magjite


Pyete Hoxhen1Erkanda Kotrri1598Sat 16 Jun 2012 - 0:10
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes


Pyete Hoxhen10traditalia1978Sat 28 Apr 2012 - 22:52
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes ne lidhje me prishjen e namazit


Pyete Hoxhen1donnaa1117Wed 11 Apr 2012 - 22:52
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhës: Si ta mposht shejtanin??


Pyete Hoxhen1mumina3071Tue 20 Mar 2012 - 23:38
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes


Pyete Hoxhen2Bona1877Mon 12 Mar 2012 - 21:28
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Pyetje Hoxhës


Pyete Hoxhen34Bona10010Mon 12 Mar 2012 - 21:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes


Pyete Hoxhen4Shemsi1584Mon 12 Mar 2012 - 20:44
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Selam alejkum...Pyetje Hoxhës


Pyete Hoxhen1Adem_ramadani805Fri 3 Feb 2012 - 22:54
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:Per nje ender te keqe


Pyete Hoxhen2Adem_ramadani1539Mon 30 Jan 2012 - 0:17
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje drejtuar hoxhes në lidhje me kaderin


Pyete Hoxhen1donaa684Mon 30 Jan 2012 - 0:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Nje pyetje hoxhes


Pyete Hoxhen2valmir bllaca1284Thu 26 Jan 2012 - 0:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhës rreth Leximit të Kur`anit


Pyete Hoxhen2medina1120Sat 31 Dec 2011 - 22:36
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhës reth poezis


Pyete Hoxhen1milaim800Tue 27 Dec 2011 - 21:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhes reth tavafit te haxhit


Pyete Hoxhen3ummAmr1205Tue 29 Nov 2011 - 7:54
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pytje Hoxhes


Pyete Hoxhen1Ganja1982Fri 14 Oct 2011 - 18:48
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje hoxhës në lidhje me emërtimin e fëmijëve?


Pyete Hoxhen1fidi2252Sun 9 Oct 2011 - 19:07
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:endrra ime


Pyete Hoxhen1hixhabi1499Sun 11 Sep 2011 - 19:59
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Davutoglu: Jo histori të Titos e Hoxhës


Lajmet Ditore0Admin1007Sat 27 Aug 2011 - 12:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  pyetje hoxhes së nderuar


Pyete Hoxhen0aksa1182Sun 17 Jul 2011 - 16:04
aksa Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Kërce tek: