islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
jusufi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
jusufi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
jusufi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
jusufi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
jusufi - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
jusufi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
jusufi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
jusufi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
jusufi - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
jusufi - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
jusufi - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
jusufi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
jusufi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
jusufi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
jusufi - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
jusufi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
jusufi - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
jusufi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
jusufi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
jusufi - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
jusufi - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
jusufi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
jusufi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
jusufi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
jusufi - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
jusufi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
jusufi - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
jusufi - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 8 matches for jusufi

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Filma serik Islam170Admin13011Fri 17 Apr 2015 - 1:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Artikull] Çdo besimtarë në një mënyrë është sikur Jusufi a.s


Artikuj0Admin691Mon 11 Aug 2014 - 15:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Jusufi a.s ?


Filma serik Islam0Nitty933Tue 5 Aug 2014 - 20:36
Nitty Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Lutje nga Jusufi alejhi selam.


Dua të ndryshme Islame0Mr.Uzeir-Ibrahimi1614Sun 12 Jan 2014 - 11:21
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Jusufi a.s i bazuar në Kur`an dhe Sunet me 30 epizoda


Filma serik Islam4Admin2600Wed 8 Dec 2010 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Ebu Hanifja dhe Ebu Jusufi


Tregime mbi as-habet r.anha0Bona2024Tue 26 Oct 2010 - 10:57
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Video-Djali im Ubejdullahu dhe djali i vëllaut tim Jusufi


Video Ilahije6Vizitor316Fri 3 Sep 2010 - 17:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregim interesant!Djakoshi sikur Jusufi!!!!!


Tregime islame5Burim-Sherifi1506Tue 6 Jul 2010 - 15:13
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: