islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
tregime - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
tregime - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
tregime - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
tregime - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
tregime - Kërko EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
tregime - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
tregime - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
tregime - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
tregime - Kërko EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
tregime - Kërko EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
tregime - Kërko EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
tregime - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
tregime - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
tregime - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
tregime - Kërko EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
tregime - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
tregime - Kërko EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
tregime - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
tregime - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
tregime - Kërko EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
tregime - Kërko EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
tregime - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
tregime - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
tregime - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
tregime - Kërko EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
tregime - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
tregime - Kërko EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
tregime - Kërko EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Search found 22 matches for tregime

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje të vështira drejtuar Ebu Hanifes (Tregime islame)


Tregime Islame0Admin353Sun 3 Mar 2019 - 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime Islame] Edhe pse ata e harruan, Allahu nuk e harroi


Tregime Islame0Admin1320Wed 30 Sep 2015 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Video Ligjerat e Ramazanit] Lufta e Bedrit (Tregime nga Jeta e Pejgamberit alejhi selam )


Ligjeratat e Ramazanit0Admin1088Fri 3 Jul 2015 - 19:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime islame] Si ta shërosh pikëllimin!


Tregime Islame0Admin849Mon 30 Mar 2015 - 22:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  [Tregime islame] Ngjarje nga jeta bashkëshortore


Tregime Islame0Admin1274Thu 14 Aug 2014 - 14:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  101 tregime Islame


Libra Islame0Zudi Fejzuli237Thu 28 Nov 2013 - 22:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Namaz nate 4 tregime interesante Dr.Shefqet Krasniqi


Video ligjerata0vildane889Sun 23 Jun 2013 - 23:02
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Pyetje Hoxhes:Tregime erotike


Pyete Hoxhen2biggi2820Tue 8 Jan 2013 - 18:46
biggi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime të Bukura nga Kur`ani (Audio projekt)


Audio Ligjerata1Admin2917Wed 24 Oct 2012 - 18:48
Ilirjakupi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime Magjistarët nuk korrën sukses me këtë grua! Përse?


00Admin237Sun 5 Feb 2012 - 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Disa fjalë të urta,tregime dhe ngjarje nga Hasan Basriu


As`habët r.a0Admin2577Tue 10 Jan 2012 - 21:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime islame por që duhet buzëqeshur


Tregime Islame0jettoni1880Sat 7 May 2011 - 19:22
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re

  Tregime/ngjarje të ndryshme... te dijetrarve Islame... vazhdo pas meje!


Tregime Islame38Bona10010Tue 15 Mar 2011 - 2:10
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Burim sherifi - Tregime te bukura rreth Pendimit -Teubes


Video ligjerata6Bona2384Fri 4 Feb 2011 - 21:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime qe prekin zemrat! Nga Hoxha i mirënjohur Ali Tantawi, All-llahu e mëshiroftë, na rrëfen këtë tregim duke thënë:...?


Tregime Islame0Bona2456Mon 17 Jan 2011 - 7:49
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  tregime islame


Tregime mbi as-habet r.anha1muslimanja2594Thu 16 Dec 2010 - 23:11
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Projekt i Forumit-Tregime islame treguar nga Burim Sherifi-S.Moderator ne forumin islmamieshtedri


Projekte dhe punime nga Forumi4Admin1264Fri 26 Nov 2010 - 6:40
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime per Pejgambert (a.s.)


Video Ligjerata nga youtue2Vizitor2122Sun 1 Aug 2010 - 11:27
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime rrenqethese ~~


Tregime islame0REJHANA-ENSAR3465Sat 10 Jul 2010 - 2:02
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Një ditë secili prej jush do të dalë para Zotit! {Tregime nga Hadithet}


Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s0Admin1443Sun 2 May 2010 - 9:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Merre shokun dhe ejani së bashku në xhennet {Tregime nga hadithet}


Tregime nga hadithet e Muahmemdit a.s0Admin3317Thu 29 Apr 2010 - 0:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault

  Tregime nga Ibrahim bin Et`hemi


Tregime Islame0Admin2025Mon 28 Dec 2009 - 7:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1
Kërce tek: